Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Historia lubi się powtarzać. Kolejna kolizja na skrzyżowaniu w Masłowie [FOTO]

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    1.04.2020
Dawid Bela
komentarzy 2 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. KP PSP Rawicz

1.000 złotych - tyle musiał na miejscu zapłacić obywatel Ukrainy. Jadąc fordem, mimo znaku STOP, nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulicy Śląskiej i Kołłątaja w Masłowie, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 19.00. 43-latek z Ukrainy prowadził forda transita. Jechał ulicą Śląską. Nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem touranem, którym podróżował 34-letni mieszkaniec gminy Rawicz. Mężczyzna skręcał z drogi głównej - z ul. Kołłątaja. Auta zderzyły się.

Ucierpiał 34-latek
Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Przybyli strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulatory - Na miejscu był już zespół ratownictwa medycznego. Zajmował się jedną osobą - opisuje mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rawiczu. Poszkodowany mężczyzna został zabrany przez załogę karetki do szpitala. 34-latek doznał stłuczenia głowy i barku. Kierowca i pasażerowie z forda wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

Dwa mandaty
Obywatel Ukrainy został ukarany. Pierwszy mandat dostał za brak uprawnień do kierowania, drugi - za spowodowanie kolizji. Oba wyniosły po 500 złotych. Musiał je opłacić na miejscu.

Po zakończeniu działań, strażacy usunęli resztki pokolizyjne. 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Bander
  3 miesiące temu ocena: 100%  6
  Ukraina ubogaca nas regularnie I podnosi poziom ale w drugą strone
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jola
  3 miesiące temu ocena: 67%  5
  Dwa razy więcej za odbiór śmieci 01.04.2020. Radio Elka Od dziś, 1 kwietnia, wzrasta opłata za odbiór odpadów z nieruchomości na terenie gmin Mieszkańcy zapłacą ponad dwa razy więcej niż do tej pory.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bombi
  3 miesiące temu ocena: 90%  4
  Kompletny brak tolerancji polskiej policji, ukry nie znają słowa stop ani prawo jazdy, im wolno wszystko. Natychmiast zgłaszam sprawę do prokuratora i straży miejskiej w Pułtusku.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ puk
  3 miesiące temu ocena: 75%  3
  A może tak pozostawić wszystko po staremu? Nie wpadnie BRD na to? Tylko pewnie trzeba zrobić kolejny projekt na organizację ruchu za kilka tysięcy. Puk, puk. Dno puka od spodu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ???
  3 miesiące temu ocena: 50%  2
  Jak to jest VW touran to ja jestem Adolf
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ###
  3 miesiące temu ocena: 80%  1
  To jesteś Adolf bo ten drugi to jest Touran