Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jak znaleźć bank, który rozumie mały biznes?

ponad rok temu    8.02.2019
Artykuł sponsorowany
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jeżeli prowadzisz własną działalność znajdź bank, który będzie dla Ciebie właściwym partnerem.

Jeśli zapytamy przeciętnego polskiego mikroprzedsiębiorcy, co jest dla niego jedną z największych barier w prowadzeniu biznesu, to odpowie bez wahania: trudność w szybkim zdobyciupieniędzy bez wcześniejszego określenia, na jaki cel chce je przeznaczyć. Mimo, że jest wiele banków,które mają w swojej ofercie konta dla firm oraz kredyty firmowe, nie wszystkie ten istotny aspekt biznesu rozumieją.

Szukając korzystnej oferty warto przyjrzeć się, co dokładnie proponuje dany bank. Bo jak to mówią-diabeł tkwi w szczegółach!

Na przykład, naprawdę ciekawą ofertą dla przedsiębiorców dysponuje Nest Bank. Konto firmowe BIZnest Konto to swoboda i wygoda w jednym. Z tym kontem nie płacisz m.in.za prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe Elixir ( w tym do ZUS i US) oraz za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dodatkowo posiadając konta firmowe i osobiste w Nest Banku masz wszystko pod ręką. Wystarczy jedno logowanie i jeden system, aby korzystać z obu rachunków-firmowego i osobistego. Czyli BIZnest Kredyt w Ratach Przedsiębiorca. To kredyt do 550 tys.zł bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli lub nawet do 800 tys.zł z zabezpieczeniem w formie gwarancji PLD de minimis dla przedsiębiorców prowadzących pełną księgowość. Maksymalny okres spłaty wynosi 144 miesięcy, a wstępną decyzję kredytową można uzyskać nawet w 5 minut.

Podsumowując, oferta Nest Bank to bezpieczna i el;astyczna bankowość dla małych firm z szeroką gamą bezpłatnych produktów. To też całodobowy dostęp do usług poprzez Bankowość internetową i mobilną. A także przytulne placówki, urządzone w sposób, który sprzyja spokojnej rozmowie i planowaniu finansów z doradcą. Zresztą, tych placóek przybywa coraz więcej. Ponieważ Nest Bank chce być bliżej Klienta, stał się jedną z najszybciej rozwijających się sieci bankowych, uruchamiając średnio 8 placówek miesięcznie.

Brzmi interesująco? Jeżeli cenisz jasne zasady współpracy i poczucie bezpieczeństwa, Nest Bank jest dla Ciebie odpowiednim partnerem. Może warto, abyście razem po partnersku, rozwinęli skrzydła.

Placówka Partnerska:
ul. 3 Maja 26, 63-900 Rawicz
Godziny otwarcia pn.-pt. 9.00-17.00, Telefon: 534 582 428

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.