Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jakie gadżety motoryzacyjne warto wybrać

› Motoryzacja› Porady ponad rok temu    19.07.2019
Reklama
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Współczesne technologie oferują wiele udogodnień, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nowoczesne samochody są zaopatrzone w systemy ułatwiające ich prowadzenie, zwłaszcza kiedy decydujemy się na te bogatsze opcje. Jeśli jednak nie mamy auta, które właśnie opuściło salon, a chcemy korzystać z dobrodziejstw technologii, to jest na to sposób. Wystarczy, że kupimy kilka przydatnych gadżetów motoryzacyjnych. Wybór ich jest bardzo szeroki, w dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym autoczescionline24.pl znajdziemy wszystko.

Parkowanie nie należy do łatwych czynności, szczególnie gdy musimy znaleźć miejsce na zatłoczonej ulicy w centrum miasta. Zadanie to z pewnością ułatwią nam czujniki, które zasygnalizują, gdy znajdziemy się w pobliżu przeszkody. Mają one niewielki rozmiar i zamontowane na zderzaku są praktycznie niewidoczne. Mamy możliwość umieszczenia ich zarówno na tyle, jak i na przodzie auta. Czujniki to dyskretne akcesoria samochodowe, które sprawiają, że szukanie miejsca do parkowania nawet w najtrudniejszych warunkach staje się czystą przyjemnością.

Kolejnym gadżetem, w który warto jest się zaopatrzyć, jeśli chcemy poczuć się jeszcze bardziej  luksusowo i bezpiecznie we własnym aucie jest kamera cofania. To nowoczesne urządzenie zdecydowanie ułatwi nam manewrowanie samochodem, szczególnie w miejscach, gdzie mamy ograniczoną widoczność. Na rynku jest dostępnych wiele różnych modeli, które możemy dopasować do swojego samochodu, w zależności od potrzeb. [tu gdzieś link]

Prowadząc samochód trzeba mieć dosłownie oczy dookoła głowy i myśleć także za pozostałych uczestników ruchu drogowego. W wielu sytuacjach pomocny jest z jest wideorejestrator, który w przypadku kolizji lub wypadku daje nam możliwość dochodzenia swoich racji. Urządzenia te zapisują obraz i dźwięk z każdego przejazdu. Kamerę montuje się na przedniej szybie i ta nagrywa wszystko co się dzieje przed naszym samochodem.   Niejednokrotnie zdarza się przecież, że kierowcy wymuszają pierwszeństwo lub piesi nagle wbiegają na drogę. W takich sytuacjach naszą jedyną bronią staje się właśnie materiał zapisany przez wideorejestrator.                                                                                                                                       

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!