Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1
R E K L A M AA1 e-wydanie

Jechał nietrzeźwy, stracił prawo jazdy. Wpadł na dziwny pomysł

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    5.08.2019
Dawid Bela
komentarzy 3 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. archiwum

W sobotę 60-latek z gminy Żmigród jechał lancią. Został zatrzymany w Dębnie Polskim przez patrol policji. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy.

Kierowca "wydmuchał" niespełna 0,8 promila. Prowadzenie samochodu w takim stanie to przestępstwo. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a o karze dla niego będzie decydował sąd. Został o tym poinformowany przez policjantów.

Nie zrozumiał konsekwencji?
W niedzielę 60-latek ponownie wsiadł do auta. Nieoczekiwanie dla policjantów, przyjechał do rawickiej komendy. - Zapytał, czy może odebrać swoje prawo jazdy, bo już jest trzeźwy- relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu.

Rzeczywiście, nie było zastrzeżeń funkcjonariuszy co do stanu trzeźwości. Mundurowi prawa jazdy 60-latkowi jednak nie oddali. Co więcej, został ukarany mandatem w wysokości 500 zł za prowadzenie auta bez uprawnień. Samochód, którym przyjechał, został odholowany na parking strzeżony. 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ po
ponad rok temu 3
MISZCZ.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Haha
ponad rok temu ocena: 47%  2
Co bez mózg
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żaba
ponad rok temu ocena: 100%  1
Hahahahahaha lubię go
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji