Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 slodziak

Jechał za szybko, pod wpływem i z sądowym zakazem

› Aktualności› Na sygnale 14 dni temu    20.11.2020
Dawid Bela
komentarzy 3 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Do pięciu lat więzienia grozi 52-latkowi z gminy Miejska Górka. Mężczyzna został zatrzymany za to, że przekroczył dozwoloną prędkość. Nie to było jednak jego największym drogowym przewinienien.

52-latek kierował volkswagenem caddy z przyczepką w Annopolu. W czwartkowe popołudnie zwrócili na niego uwagę policjanci. - Został zatrzymany, ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość o 21 km/h - mówi asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. Mężczyzna nie miał także zapiętych pasów. Zazwyczaj w takich przypadkach kończy się na mandatcie. Tym razem było jednak inaczej.

Mężczyznę poddano badaniu na stan trzeźwości. 52-latek "wydmuchał" 0,8 promila. Za to zatrzymano by mu prawo jazdy. Policjanci tego nie uczynili. Jak się okazało, mężczyzna prowadził auto bez uprawnień. Mieszkaniec gminy Miejska Górka miał już wcześniej orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami. 

Za przekroczenie prędkości i brak zapiętych pasów kierowca został już ukarany mandatem. Natomiast, za jazdę pod wpływem alkoholu i złamanie wcześniejszego zakazu - mężczyzna odpowie przed sądem. 

R E K L A M ABolsius Podstrona
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jestem bogaczem ze SWESu
14 dni temu ocena: 100%  3
No przeto w wielkopolsce pijany to narmal je .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogacz ze SWESu
14 dni temu ocena: 100%  2
Wpierw naucz się poprawnej pisowni j. polskiego a potem swoje obstrukcje możesz próbować przełożyć na piswnię ażeby ktoś się z ciebie uśmiał .
~ Joanna Dark
14 dni temu ocena: 50%  1
Mylisz się normą jest twoja żona pielęgniarka pruhe się na lewo i prawo tak mówią a Ty z nią za rączkę po mieście chodzisz i się z Ciebie śmieją ;)