Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jest inwestor zainteresowany strefą w Sierakowie

› Aktualności 8 miesięcy temu    5.11.2019
Grzegorz Heluszka
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. UMiG Rawicz

Hala logistyczno-magazynowo-produkcyjna ma zostać wybudowana w strefie inwestycyjnej Sierakowo Północ II.

Urząd Gminy na wniosek firmy Eko-Projekt wydał decyzję środowiskową w sprawie budowy obiektu. Poznańska spółka jest pośrednikiem specjalizującym się między innymi w uzyskiwaniu takich dokumentów dla swoich klientów.

W przypadku Sierakowa Eko-Projekt działa w imieniu firmy Industrial Park Development 7 z siedzibą w Warszawie, która przygotowuje grunty pod inwestycje. Jak wynika z portfolio, IPD7 uczestniczyła między innymi w procesie budowy magazynów dla Castoramy, Leroy Merlin, czy Zalando.

Decyzja środowiskowa stanowi pierwszy etap przygotowania inwestycji. Jakiego rodzaju i dla kogo ma być budowana hala w Sierakowie, Urząd Gminy nie ujawnia.
Inwestor nie złożył jeszcze wniosku o pozwolenie na budowę, dlatego trudno mówić o szczegółach i konkretnych nazwach. Staramy się być dla inwestorów solidnym partnerem, dlatego jakiekolwiek informacje przekażemy w momencie, gdy będą one potwierdzone - dowiadujemy się w Centrum Informacyjnym Burmistrza.

Na początku roku  burmistrz Grzegorz Kubik wspominał o zainteresowaniu gruntami w strefie pod działalność związaną z logistyką i magazynowaniem. Wtedy jednak nie zdradził żadnych szczegółów.

Portal Rawicz24 zwrócił się do Industrial Park Development 7 z szeregiem pytań dotyczących inwestycji. Gdy uzyskamy odpowiedzi, do tematu wrócimy.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!