Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Rawiczu

› Aktualności 10 miesięcy temu    10.09.2019
Grzegorz Heluszka
komentarzy 1 ocen 5 / 100%
A A A

W niedzielę, 6 października w Domu Kultury wystąpi Kabaret Skeczów Męczących.

Program zatytułowany „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami stworzonymi przez członków kabaretu.
- Występ przeniesie Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata - tak kabareciarze z KSM opisują premierowy spektakl na swojej stronie internetowej.
Bilety w cenie 60 i 70 zł można kupić na stronie - www.kabaretowebilety.pl oraz bezpośrednio tutaj https://kabaretowebilety.pl/rawicz-kabaret-skeczow-meczacych-najsmieszniejszy/wydarzenie/986

My mamy dla Was kolejne podwójne zaproszenie. Jak je zdobyć? Juz wkrótce ogłosimy konkurs na naszym profilu na facebooku.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jowita
10 miesięcy temu ocena: 80%  1
no i super ja mam już bilet cha cha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji