Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Kąpielą morsów zaczęło się granie w Pakosławiu

› Aktualności 8 miesięcy temu    12.01.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A

PAKOSŁAW. 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pakosławiu rozpoczął się o godz. 13.00 nad miejscowym zalewem. Do wody weszło kilkadziesiąt osób. Kąpiel połączono z pokazem sprzętu ratownictwa wodnego w wykonaniu OSP Pakosław.

Co jeszcze czeka na pakosławian, którzy chcą wziąć udział w finale WOŚP. Od godz. 14.00 w Dom Strażaka w Pakosławiu rozpocznie się panel z udziałem strażaków i policjantów. Przedstawiciel KPP w Rawiczu poprowadzi pogadankę nt. zagrożeń "Nie będę obojętny". W programie jest też pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zajęcia i zabawy dla najmłodszych, quiz z nagrodami oraz specjalny pokaz strażacki. Na wszystkich uczestników czekać będzie słodki kącik.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Następne podwyżki pana Burmistrza dopiero się zaczyna Masłowo Sierakowo i inne wcielić chce w granice miasta podniesie o 199 % podatek wtedy że jesteś w mieście od nieruchomości potem inne podatki gratuluję tym którzy na Kubika głosowali
8 miesięcy temu ocena: 0%  1
Władze gminy przepraszały za podwyżki tam?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji