Karol Deka show [FOTO]

Karol Deka show [FOTO] - Zdjęcie główne

Pakosław. Udane spotkanie ligowe za piłkarzami Awdańca. Podopieczni Adama Waresiaka pokonali Kormorana Święciechowa 4:1.

W meczu z bardzo dobrej strony pokazał się napastnik gospodarzy - Karol Deka. Już w pierwszej połowie zanotował klasycznego hat-tricka. W 47. minucie spotkania przyjezdni zdobyli bramkę na 3:1. Podrażniło to miejscowych. Odpowiedzieli już po kilkudziesięciu sekundach. Precyzyjnym strzałem ponownie popisał się napastnik gospodarzy.

Karol Deka miał doskonałą okazję do strzelenia piątej bramkę. W 76. minucie był faulowany w polu karnym rywali. Zdecydował się na wykonanie "jedenastki". Niestety, posłał piłkę wysoko nad bramką gości.

Gospodarze mieli jeszcze kilka dobrych szans na podwyższenie rezultatu. Szwankowała jednak skuteczność.

Awdaniec - Kormoran 4:1 (3:0)
Bramki: Deka (14', 31', 45', 48')
Skład Awdańca: Giezek - Paca. W. Zimny (80' P. Kaczmarek), Małecki, Panek, B. Kaczmarek, Stróżyński (67' Szydłowski, Spychalski (82' P. Zimny), Cieplik (88' Ławniczak), Lorek (88' Pawlak), Deka (82' Dolata)

Przeczytaj także wiersz o modernizowanym bojanowskim rynku [TUTAJ].