Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kierował ciężarówką na ekspresówce. Trzeźwy nie był

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    4.09.2019
Dawid Bela
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

W poniedziałkowy poranek policjanci z drogówki pełnili służbę na drodze ekspresowej S5. Na wysokości Bojanowa zatrzymali kierowcę scanii. Jak się okazało, mężczyzna nie powinien wsiadać za kółko. 

Ciężarówką z naczepą jechał 39-latek z gminy Rakoniewice. - Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało 0,3 promila alkoholu we krwi - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. Dodaje, że mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a pojazd, którym kierował, odholowano na parking strzeżony.

Sprawa będzie miała finał w sądzie. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ To jaki był powód zatrzymania
9 miesięcy temu ocena: 100%  7
Pani rzeczniczko . Proszę tylko podać nam podwód zatrzymania . Co , może tak zwana rutynowa kontrola ? Nie ma czegoś takiego szanowna pani w przepisach !!! Po prostu zwykła łapanka , a nóż widelec na kogoś się trafi i będą wyniki. W USA jest nie do pomyślenia , aby kogoś kto jedzie prawidłowo , zatrzymywać bez powodu ! Rozśmieszył mnie ten sąd w obliczu tego co tu napisano o Słupii i przypadkach uniewinniania naprawdę groźnych przypadków. No , ale na to wy jesteście za mali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SYYYYYYYYYYYFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
9 miesięcy temu ocena: 100%  6
a w słupii co ????????????? handel na skale miedzynarodowa ........znalezli udowodnili i co iI WOLNOSC I MERCEDESKI ZA MILIONY ............
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szkoda gadać
9 miesięcy temu ocena: 100%  5
Rozśmieszyło mnie to ostatnie zdanie : "Sprawa będzie miała finał w sądzie". Sądy są dla małych , dużym nic nie zrobią. Przykłady : pan redaktor co spowodował kolizję miał 2,6 promila. I co , chodzi po ulicy , jest wolny. Mały poszedłby w pasiaki. Przykład nr 2. Kolejny pan redaktor. Sam bez uprawnień do kierowania , bez ważnego przeglądu technicznego pojazdu , potrącił starszą kobietę NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH. Mały poszedłby siedzieć , ale w POLSCE sąd uniewinnił pana redaktora. Założę się że ośmielony tym , pan redaktor złoży oskarżenie prywatne i spróbuje wyszarpnąć kasę od babci. Przykład nr 3 . Synalek byłego pana prezydęta ha ha. Znacznie przekroczył prędkość , miał wypadek , ale wrobił niewinnego kierowcę. I ja mam potępiać tego biedaka po 0,3 ? Śmiech na sali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SYFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
bo na takich robia statystyki ..........kto kupiony nie widze ale zeykłego obywatela trzeba zgnoic SŁUZBA
~ Bob
9 miesięcy temu ocena: 67%  3
Po pół litra to ja wsiadam do helikopteru
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ miał pecha
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
To tak jak z normami na cholesterol. Zebrali się pewnego dnia panowie lekarze i ustalili , że podniosą normy . I jak za dotknięciem , w jednej sekundzie przybyło kilkadziesiąt jak nie kilkaset milionów chorych. 0,3 promila. Śmiech na sali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tratwa
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
dobrze wiedzieć że na S też są
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji