Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kolejna stłuczka na zjeździe z S5 na DK36

› Daj znać ponad rok temu    28.09.2018
Grzegorz Heluszka
komentarzy 12 ocen 5 / 100%
A A A

Wczoraj około 20.30 doszło do kolizji samochodów na wiadukcie Dk36 w okolicy Masłowa.

Jak relacjonuje Beata Jarczewska, rzecznik rawickiej policji, kierujący fiatem panda, 68 letni mieszkaniec gminy Wąsosz zjeżdżając z drogi ekspresowej S5, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą Dk36 28-letniemu kierowcy opla vectra.
Uczestnikom kolizji nic się nie stało, doszło jedynie do uszkodzenia obu samochodów. Na miejscu pracowała policja i strażacy. Ruch na skrzyżowaniu był częściowo utrudniony.

W tym miejscu w krótkim czasie doszło już do wielu kolizji. O feralnym skrzyżowaniu informowaliśmy Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu. - Będziemy obserwować sytuację - napisała w e-mailu do redakcji Alina Cieślak, rzecznik prasowy GDDKiA.

PRZECZYTAJ: Na skrzyżowaniu kolizja za kolizją. GDDKiA: "Będziemy obserwować..."

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Wujek
3 miesiące temu 12
Inżynierowie rzeźnictwa jeżdżą 200 na godzinę a policja nic nie robi bo dostają łapę taki kraj , trza smarować tłuszczem wieprzowym rączkę policjanta
~ Mat
8 miesięcy temu ocena: 100%  11
Coś te obserwacje prowadzone są nie tak jak trzeba. Za biurka nic się nie zobaczy.
~ wit
9 miesięcy temu ocena: 100%  10
To sa Poznanskie oszczednosci wystarczy pojechac do Trzebnicy
~ kazik
ponad rok temu ocena: 100%  9
Dlatego ja, albo lekceważę "stop" (łamię przepisy!), bo już z daleka widzę, co się dzieję, albo zatrzymuję się 100 metrów od "stopu", gdy przede mną auto,żeby cokolwiek zobaczyć, tylko wtedy wkurzam kierowców za mną :/. Inaczej się nie da. Tak nie powinno być!
~ luda
ponad rok temu ocena: 100%  8
Rozwiazanie jakna wsi gdzie jedzie kilka samochodow .W Bojanowie jest lepiej rozwiazane ze juz nie wspomne o Trzebnicy
~ Leszek
ponad rok temu ocena: 100%  7
Tak jak pisze kierowca. Zatrzymaj się jol na stopie osobwym i spojrzyj w lewo w stronę Rawicza i będziesz wiedział o czym piszę
~ lol
ponad rok temu ocena: 0%  6
A jak robię? Codziennie?
~ Kierowca
ponad rok temu ocena: 96%  5
Powiem tak. Jeżdżę po europie, ale tak malo widocznych wyjazdów jeszcze nie widzialem. Te wszystkie wyjazdy, zjazdy sa zrobione z ograniczoną widocznoscia. Ten kto to projektowal powinien sie temu dokladnie przyjrzeć. Tak nie powinno byc.
~ tren
ponad rok temu ocena: 88%  4
Bo to jest zrobione z Poznanska oszczednoscia
~ Leszek
ponad rok temu ocena: 90%  3
W czwartek w tamtym tygodniu również kolizja w tym samym miejscu, portal o tym nie pisał. Wszyscy decydenci wiedzą co jest przyczyną ale widoczne czekają na ofiary śmiertelne. Policja również lekceważy temat zamiast zgłaszać problem w raportach ogranicza się do karania tak zwanych sprawców kolizji.
~ Kierowca
ponad rok temu ocena: 89%  2
Nawet jak sie zatrzymasz to jak sie nie wychylisz to nie bedziesz widzial. Jak sie auto wynurzy to wtedy albo szybko sie zattzymac albo wyjechac i czekac na refleks drugiego kierowcy
~ lol
ponad rok temu ocena: 25%  1
Jaki temat? Policja lekceważy? Tam jest człowieku STOP i jeśli dochodzi do wypadków to spowodowane jest lekceważeniem tego znaku. Ciężko się zatrzymać?!