Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Koło Naukowe „INVENTOR” w rawickim ZSZ

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    5.10.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczniowie mieli okazję zwiedzić zakładUczniowie mieli okazję zwiedzić zakład fot. ZSZ w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W celu rozszerzenie wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii z inicjatywy dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, Piotra Mośka, zorganizowano w Rawickiej Fabryce Wyposażenia Wagonów RAWAG pierwsze spotkanie inaugurujące działalność Koła Naukowego „INVENTOR”.

W spotkaniu uczestniczyła dwunastoosobowa grupa uczniów kształcąca się w zawodzie technik mechanik z klasy drugiej i trzeciej, wraz z opiekunem Mateuszem Pruchnikiem i dyrektorem placówki. RAWAG reprezentowali: Paweł Krysiński - dyrektor techniczny, Michał Chmielarczyk - kierownik działu R&D i Maintenance oraz Andrzej Bartnikowski - kierownik produkcji. Podczas spotkania został zaprezentowany zakres działalności przedsiębiorstwa oraz główne cele i zamierzenia funkcjonowania Koła Naukowego, które swoje zajęcia odbywać będzie co miesiąc w firmie RAWAG.

Uczniowie zwiedzili zakład, poznając specyfikę pracy poszczególnych działów firmy. Będą realizować zadania z zakresu budowy, projektowania i sterowania elementów maszyn i urządzeń. Funkcjonowanie Koła Naukowego jest kontynuacją porozumienia podpisanego kilka miesięcy wcześniej pomiędzy szkołą i firmą RAWAG w ramach sprawowanego przez nią patronatu branżowego nad placówką.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!