Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Koło naukowe „INVENTOR” wznowiło działalność

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    7.11.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Spotkanie miało część teoretyczną i praktycznąSpotkanie miało część teoretyczną i praktyczną fot. ZSZ w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Z początkiem listopada w Rawickiej Fabryce Wyposażenia Wagonów RAWAG wznowiona została działalność Koła Naukowego „INVENTOR”, działającego w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

W inauguracyjnych zajęciach uczestniczyła grupa uczniów z drugiej klasy, kształcąca się w zawodzie technik mechanik. Objęta jest patronatem branżowym firmy. Podczas spotkania zostały zaprezentowane główne cele i zamierzenia funkcjonowania Koła Naukowego.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z oprogramowaniem Autodesk Inventor, które zostało zainstalowane w salach informatycznych w ZSZ. W dużym stopniu ułatwi realizację projektów pomiędzy szkołą, a firmą RAWAG.

W trakcie comiesięcznych zajęć uczniowie będą mieli okazję zapoznać się również z poszczególnymi działami firmy oraz poszerzyć wiadomości z zakresu budowy elementów maszyn i urządzeń oraz projektowania i sterowania.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!