Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Konary: Moc atrakcji u przedszkolaków

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    13.04.2010
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Marzec obfitował w wiele ciekawych dla przedszkolaków z Konar wydarzeń. Na początku miesiąca uczestniczyli oni w „Dniach Otwartych Przedszkola” swojej placówki. \r\n

Pomysł, realizowany kolejny rok z rzędu, spotkał się z dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Przedszkole na cztery dni otwarło podwoje przed dziećmi i ich rodzicami. Przybyli goście mieli okazję porozmawiać z pracującymi tam nauczycielkami oraz przyjrzeć się wyposażeniu sal. W placówce odbył się również kiermasz kwiatów wiosennych. Pieniądze, które udało się przy tej okazji zebrać, zostaną przeznaczone na dofinansowanie zakupu telewizora dla dzieci. Gościem specjalnym przedszkolaków była Urszula Dupiczak, lokalna artystka, która od 30 lat amatorsko zajmuje się malowaniem obrazów farbami olejnymi, a od pół roku poznaje tajniki zdobienia metodą decoupage. Malarka pokazała dzieciom sztuczną biżuterię, którą ozdobiła tą techniką oraz narzędzia malarskie. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem oglądały pracę artystki.
(kp)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!