Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Koncert i opowiadanie „Ferie” online

› Kultura i Rozrywka 25 dni temu    31.12.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Już dzisiaj, w sylwestra, rawicki dom kultury przygotował niespodziankę.

O godz. 19.00, na kanale YouTube Dom Kultury w Rawiczu, obejrzeć będzie można Koncert Świąteczno - Noworoczny, w którym wystąpi rodzina Matylów (Alicja, Zosia, Helenka i Edmund). Towarzyszyć im będą: Magdalena Zamoroka, Natalia Trafankowska oraz Maciej i Kacper Pląskowscy.

Dzień po Nowym Roku, 2 stycznia o godz. 16.00, na kanale YouTube Dom Kultury w Rawiczu,bezpłatnie oglądać będzie można autorską interpretację opowiadania Błażeja Baraniaka „Ferie”. Ilustrowane będzie fotografiami Jarosława Pawlaka.

Dom Kultury w Rawiczu ogłasza konkurs na dopisanie dalszego ciągu tego opowiadania. Prace należy przesłać do 17 stycznia na adres domkulturyrawicz@gmail.com. Dla autorów najciekawszych propozycji przewidziano nagrody. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!