Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Konkurs plastyczny dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

› Aktualności ponad rok temu    6.05.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Działacie z Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych? Macie zdolności plastyczne i jesteście pomysłowi? Ten konkurs jest dla Was. Możecie wygrać dla swojej jednostki atrakcyjne nagrody.

Młodzi druhowie, z okazji przypadającego niebawem Dnia Strażaka, proponujemy Wam konkurs zatytułowany „Straż pożarna - pomaga, uczy, łączy pokolenia”.

Co trzeba zrobić? Przygotować pracę plastyczną w formie plakatu i dostarczyć do redakcji.

Z jednej jednostki OSP, działającej na terenie naszego powiatu, mogą wpłynąć maksymalnie 3 prace plastyczne, przygotowane przez młodzieżowe drużyny pożarnicze (traktowane będą jako jedno zgłoszenie).

Mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną w formie plakatu, w formacie nie większym niż 1m x 1m.

Prace należy dostarczyć do redakcji „Życia Rawicza” do 21 maja, do godz. 16.00.
Natomiast, do 10 maja do godz. 16.00 należy zgłosić do redakcji, że drużyna z danej jednostki przystąpiła do konkursu - uczynić to można osobiście, telefonicznie (pod numerem 65/546-52-52) lub e-mailem: redakcja@zycie-rawicza.pl.

Prace zgłaszane na konkurs muszą być przygotowane samodzielnie przez uczestników i nie mogły być wcześniej nagradzane w żadnym konkursie.

Przygotowane prace oceni jury i przyzna nagrody.
Zdobywcy pierwszego miejsca wygrają dla swojej jednostki grant pieniężny o wysokości 700 zł, ufundowany przez firmę Sobmetal z Rogożewa.
Natomiast, laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody ufundowane przez Starostę Rawickiego o wartości odpowiednio 500 i 300 zł.

Patronat nad konkursem objęli starosta rawicki Adam Sperzyński oraz komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu st. kpt. Marcin Wysokiński.

REGULAMIN KONKURSU

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!