Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Koronawirus. Nowy przypadek. 29-latka w izolacji domowej

› Aktualności 2 miesiące temu    27.08.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 60 ocen 9 / 44%
A A A

Służby sanitarne poinformowały o nowym przypadku w powiecie rawickim. To 29-letnia kobieta, która przebywa w izolacji domowej.

Łącznie do tej pory w powiecie rawickim stwierdzono 137 przypadków Covid-19. W izolacji pozostaje 9 osób (w tym 2 w izolatorium). Nikt nie jest hospitalizowny.

R E K L A M ABolsius

Koronawirusa nie ma już 127 osób.

Nie złoszono podejrzeń zarażenia się. Żaden z mieszkańców powiatu nie jest też objęty nadzorem.Póki co na kwarantannie przebywa 75 osób.

Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 5.413 przypadków zakażeń koronawirusem, z czego 1.633 to przypadki aktywne. 220 osób zmarło, a 3.560 wyzdrowiało.

+ 4 głosów: 9 (44%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (60)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Fakt
miesiąc temu ocena: 38%  60
Ta choroba istnieje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Racjonalny
2 miesiące temu ocena: 73%  59
Violetta Baran, Wirtualna Polska: Od pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem minęło już wiele miesięcy. Nadal jednak część ludzi nie wierzy w jego istnienie, część lekceważy zagrożenie, a inni panicznie się go boją. Czego dowiedzieliśmy się o nowym koronawirusie? Dr hab. Tomasz Dzieciątkowski, mikrobiolog i wirusolog: - Dowiedzieliśmy się przez ostatnie kilka miesięcy przede wszystkim tego, że koronawirus SARS-CoV-2, wbrew wszelkim teoriom spiskowym, nie jest tworem laboratoryjnym, ani nie jest obiektem rekombinacji. Wywodzi się od naturalnie zmutowanych koronawirusów zwierzęcych. To jest fakt, który nie ulega obecnie żadnej dyskusji. Może inaczej: z nim próbują dyskutować tylko osoby, które wierzą, chociażby, że koronawirus jest rozprzestrzeniany za pomocą sieci 5G.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ()
miesiąc temu ocena: 100%  58
Jakie nazwisko, takie myślenie. Poczytaj mądralińska jak się ludziom woda w płucach gotuje a później pisz swoje dyrdymalskie wypociny.
~ ===
miesiąc temu ocena: 100%  57
Oglądam CNN i to prawda jeśli chodzi o 5G, ale działa to tylko tak, że jeśli zakrywasz twarz, masz w płucach więcej pary i jeśli masz w sobie szczep COV2 to będąc w zasięgu 5G, w płucach Ci się woda gotuje. Ciężki oddech, to pierwszy synonim. Mądry doktor z USA potwierdził( nie pamiętam nazwiska) że ci, którzy tak noszą maseczki i przebywają w zasięgu 5G za parę miesięcy, lat, zachorują na nieodwracalną chorobę płuc. Pooglądaj jeden z drugim, co pokazują na Zachodzie, dlaczego ludzie niszczą i podpalają przekaźniki 5G to zrozumiecie, że ktoś ma w tym interes, żeby dalej umierały miliony ludzi. Przypadek? Nie sądzę...
~ no
2 miesiące temu ocena: 33%  56
Ziemia jest wklesła bo się podeszfy z zewnątrz tylko wycieraja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karramba
2 miesiące temu ocena: 18%  55
Ten pan Racjonalny to taki średnio racjonalny, skoro tak panikuje. A fakt że porównuje wirusa wątroby, którego drogami zakażeń są: krew i drogą płciową z wirusem przeziębienia i grypy, który przenosi się drogą kropelkową świadczy o jego braku wiedzy. Myśli że przybierze mądry nick i zagada rozsądnych ludzi cwaniaczek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolo
2 miesiące temu ocena: 92%  54
Dr hab. Tomasz Dzieciątkowski, mikrobiolog i wirusolog (fragment wypowiedzi dla WP) Pacjent bezobjawowy, zakażony koronawirusem, może mieć wirusa w wydzielinie górnych dróg oddechowych, w związku z tym potencjalnie może zakażać. Aczkolwiek według opinii Krajowego Konsultanta ds. Chorób Zakaźnych, a także pewnych danych podawanych przez Światową Organizację Zdrowia, przyjmuje się, że osoba, która jest zakażona, bo wykryto u niej materiał genetyczny koronawirusa za pomocą testów molekularnych, ale nie ma objawów COVID-19, po mniej więcej dwóch tygodniach może być zwolniona z kwarantanny, bo zazwyczaj albo eliminuje sama tego koronawirusa, albo ilość tego koronawirusa w wydzielinie dróg oddechowych jest na tyle mała, że raczej nie spowoduje on zakażenia.
~ Kolo
2 miesiące temu ocena: 100%  53
Karramba, Racjonalnemu chodziło o to, że wiele wirusów po wniknięciu do organizmu, może nie spowodować objawów. nic nie mówił o drodze zakażeń. Bo wiele osób nie wierzy w COVID, no nie powoduje objawów. Ciszmy się, że w 80 % przypadków zakażenie nie jest groźne.
~ Racjonalny
2 miesiące temu ocena: 100%  52
Czytaj ze zrozumieniem, nie mówię o drogach zakażenia, tylko o tym że dany wirus nie powoduje objawów. Wiem jakie są drogi zakażeń lepiej od Ciebie. Nikt nie panikuję tylko bądź empatyczny chroń starych i chorych przed śmiercią na Covid.
~ Do przeciwników COVID
2 miesiące temu ocena: 84%  51
Podajcie, skąd macie wiedzę, że to ściema...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Irena
2 miesiące temu ocena: 87%  50
DPS- y zapraszają wszystkich, którzy nie wierzą w koronawirusa. Brakuje tam rąk do pracy, bo nawet personel jest zakażony. Niedowiarki mogą tam chodzi bez maseczek i bez rękawiczek. Dla nich, to będzie bezstresowa praca, bo przecież głoszą, że "koronawirus to ściema" ! Zapraszamy wszystkich internetowych "bohaterów".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oczekuję propozycji
miesiąc temu ocena: 100%  49
Jestem zainteresowany. Jaka wypłata na miesiąc? Bo wolontariat nie wchodzi w rachubę. Ile?
~ Kaczor
2 miesiące temu ocena: 20%  48
Jakoś w DPSach w naszej okolicy ciezarowki tropow nie wywożą, a ponoć tam są najbardziej zagrożone śmiercią na COVID osoby. To co to za epidemia, cuś łagodna
~ KOLO
2 miesiące temu ocena: 90%  47
Bardzo dobry wpis, nie wiem skąd ludzie czerpią wiedzę, że COVID i koronawirus to ściema. Niech podadzą źródło wiedzy.
~ Apel
2 miesiące temu ocena: 86%  46
Noście maseczki, zachowujcie odstęp, dezynfekujcie ręce. Zróbcie to dla STARSZYCH I CHORYCH KTÓRZY TEGO MOGĄ NIE PRZEŻYĆ, NIE BĄDŹCIE EGOISTAMI...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kosior
2 miesiące temu ocena: 14%  45
Każdy będzie kiedyś starszy i każdy kiedys umrze. Jak przyjdzie pora to do grobu cię katar położy, i co będziesz wtedy wymagał od wszystkich maseczek i dystansu. Mam apel żeby Ci z grup ryzyka nie byli egoistami bo maseczkami się narodu nie wyżywi, żyć trzeba
~ Racjonalny
2 miesiące temu ocena: 100%  44
Do wybitnych specjalistów, którzy nie wierzą w COVID. Inne wirusy też można przejść bezobjawowo i to w wiekszości przypadków, np. Wirus wirusowego zapalenia wątroby typu B i C, czy wirus odkleszczowego zapalenia mózgu. Czytanie nie boli...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jeżeli wierzycie w wirus to znaczy ,że jesteście GŁUPI
2 miesiące temu ocena: 19%  43
Kryzys koronowy coraz wyraźniej pokazuje presję wywieraną przez organizacje międzynarodowe na rządy i media. Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenko oświadczył niedawno na konferencji prasowej, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaoferowała mu 92 miliony dolarów w gotówce, jeśli będzie egzekwował zamknięcie w swoim kraju na wzór włoski. Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) również zażądał od Białorusi przeprowadzenia kwarantanny, izolacji i godziny policyjnej. Łukaszenka odmówił jednak przekupienia i pozostał stanowczy. Ale Białoruś nie jest jedynym krajem, w którym WHO i MFW oferują łapówki. Staje się coraz bardziej jasne, że wraz z COVID-19 powieść George’a Orwella z 1984 roku stała się rzeczywistością. Prezydent Madagaskaru Andry Rajoelina również stwierdził w maju, że WHO zaoferowała pieniądze. Mówi się, że było to łącznie 20 milionów dolarów. Powód. Lekarze w jego kraju opracowali ziołowy lek na COVID-19, który leczy infekcję w całkowicie naturalny sposób. Jest to napój z Artemizji, rośliny z powodzeniem wykorzystywanej również w walce z malarią. Rajoelina powiedział przedstawicielom mediów, że napój Artemisia może wyleczyć pacjentów z COVID-19 w ciągu dziesięciu dni. Zdanie, którego Światowa Organizacja Zdrowia najwyraźniej w ogóle nie chciała słyszeć – organizacja natychmiast zaproponowała prezydentowi 20 milionów dolarów łapówki, jeśli uzna, że lek to narkotyk i jest niebezpieczny. Rajoelina słusznie oskarżył wtedy WHO o spisek. A oskarżenie najwyraźniej nie jest pozbawione podstaw. Jak donosi włoski dziennikarz śledczy Nicola Bizzi na stronie informacyjnej Database Italia, WHO dziesięciokrotnie zwiększyła ofertę do łącznej kwoty 900 milionów euro po odmowie Łukaszenki. Druga oferta pochodziła z ówczesnego MFW, a na jej końcu pojawiła się groźba. Bizzi twierdzi, że dowiedziała się z tajnych źródeł, że podobne oferty zostały złożone innym krajom europejskim i pozaeuropejskim. Dziennikarka wie również, że wielu szefów państw i rządów z wdzięcznością przyjęło tę hojną ofertę. Najwyraźniej to głównie biedniejsze kraje, takie jak Włochy i Hiszpania, gdzie środki zamknięcia były szczególnie drakońskie. Bizzi jest pewna, że Włochy również przyjęły ofertę. Dla Białorusi odrzucenie oferty może mieć daleko idące konsekwencje na przyszłość. Kilka dni temu niemiecki tygodnik “Deutsche Wirtschaftswoche” doniósł, że MFW wywiera presję na Łukaszenkę, udzielając mu pożyczek tylko wtedy, gdy zostanie wprowadzona godzina policyjna i blokada. Łukaszenka był cytowany przez państwową agencję prasową. “MFW żąda, abyśmy wdrożyli środki kwarantanny, izolacji i godziny policyjne. To nonsens. Nie tańczymy do żadnej melodii. Słyszymy żądanie, abyśmy dostosowali naszą odpowiedź na pandemię korony do strategii Włoch. Nie chcę, aby taka sytuacja jak ta we Włoszech powtórzyła się na Białorusi. Mamy swój własny kraj i własną sytuację.” Pieniądze – tak przekupiono biedne kraje Od samego początku Białoruś zdecydowanie trzymała się strategii Szwecji w walce z wirusem. W przeszłości Łukaszenko wielokrotnie opisywał pandemię jako psychozę, co do której w zasadzie ma rację. Wydaje się, że zwłaszcza kraje o wysokim lub bardzo wysokim poziomie długu publicznego zostały zmuszone przez bodźce finansowe do wprowadzenia blokady, nie mając na uwadze dobrobytu ludności i nie słuchając opinii społeczeństwa. Fakt, że COVID-19 nie dotyczy przede wszystkim zdrowia ludności, ale przede wszystkim interesów politycznych i gospodarczych, wynika z doniesień samych głównych mediów. Badacz mediów Dennis Gräf z Katedry Współczesnej Literatury Niemieckiej na Uniwersytecie w Passau wraz ze swoim kolegą Martinem Henningiem przeanalizowali wszystkie specjalne programy na temat COVID-19 w ARD i ZDF. Gräf i Henning doszli do wniosku, że obaj nadawcy stworzyli wizję tunelu, która ma charakter tematyczny. Prezentacja pandemii w wiadomościach i specjalnych programach doprowadziła do “zawężenia świata” w odbiorze publicznym, jak to określili badacze. Gräf i Henning skrytykowali ponadto, że częstotliwość programów specjalnych sugerowała widzom stały scenariusz kryzysu i zagrożenia. W tym kontekście naukowcy wskazali również, że dziennikarstwo musi być zróżnicowane. Przede wszystkim jednak Gräf i Henning skrytykowali, że nadawcy od samego początku nie kwestionowali działań korony. Analiza dostarcza zatem dokładne dowody : że media głównego nurtu nie dostarczają już obiektywnych reportaży, a jedynie propagandowe. Widać to również w relacjach z kampanii wyborczej w USA. Nowa Zelandia: Miejsca kwarantanny dla ludności Niewygodne prawdy, które są sprzeczne z uporządkowaną narracją, są albo całkowicie ignorowane, albo nazywane teorią spiskową. Do tej niewygodnej prawdy należy również fakt, że np. W rządzonej przez socjalistów Nowej Zelandii, rodziny są osadzone w obozach kwarantanny. Coś, co główny nurt niechętnie zgłasza. Z pewnością to tylko kwestia czasu, zanim podobne rzeczy powstaną również tutaj, w Europie – zwłaszcza, że politycy opowiadają się za coraz ostrzejszymi środkami koronnymi – przede wszystkim kanclerz Angela Merkel, która chciałaby każdego odmawiającego maski i osoby wracające z tak zwanego kraju ryzyka trafiały do więziennej kwarantanny. To bardzo przypomina mroczne czasy i powinno dać nam wszystkim do myślenia. Nigdy wcześniej świat nie był świadkiem takiej kampanii, której jedynym celem jest uciszanie ludzi o odmiennych poglądach i sceptyków. Prawie na całym świecie agencje informacyjne, gazety i stacje telewizyjne donoszą tylko to, co Światowa Organizacja Zdrowia i CDC, Centrum Kontroli i Prewencji Chorób w USA, wydają i zatwierdzają. Nie należy zapominać, że te dwie organizacje były w przeszłości w udowodniony sposób powiązane z koncernami farmaceutycznymi i że to właśnie te organizacje są odpowiedzialne za śmierć wielu ludzi w biednych krajach, takich jak Afryka i Indie, ponieważ wymusiły na tych krajach niebezpieczne szczepionki i leki w celu przetestowania ich na mieszkającej tam ludności. W ciągu ostatnich kilku lat organizacje te urosły w siłę. Do tego stopnia, że ​​według najnowszego raportu Międzynarodowego Instytutu Prasowego setki dziennikarzy i organizacji medialnych było prześladowanych i nękanych, ponieważ nie koordynowali swoich raportów z tymi organizacjami. Pokazuje to wyraźnie, że media głównego nurtu nie były od dawna wolne w swoich reportażach, że nie chodzi tu już o prawdę w ogóle, a jedynie o propagandę zdeterminowaną przez organizacje, które dzięki hojnym darowiznom znajdują się w rękach grupy zamożnych miliarderów, takich jak Bill Gates i George Soros. Dlatego COVID-19 nie jest pandemią wirusową w prawdziwym tego słowa znaczeniu, ale psychologicznie prowadzoną wojną z ludnością świata, aby podważyć suwerenność każdego obywatela. Nie tylko kraje azjatyckie, afrykańskie i latynoamerykańskie wykorzystały pandemię korony jako dogodny pretekst do uchwalenia praw ograniczających wolność ludzi; w Niemczech w Polsce oraz innych krajach europejskich również stało się to codziennością, a duża część ludności nawet nie była tego świadoma. Nauka w klatce bogatych miliarderów Rząd federalny ma obowiązek codziennie na nowo uzasadniać przed ludnością, dlaczego utrzymywane są drastyczne środki koronne. Ale to się nie dzieje. Zamiast tego kanclerz Angela Merkel kpi z demokracji i obywateli, ogłaszając ten zniewalający demokratyczny dyskurs jako otwartą orgię dyskusyjną zaledwie kilka miesięcy temu. Jest to wyraźny dowód na antydemokratyczną i niesympatyczną politykę Angeli Merkel i jej zespołu gabinetowego, a także pokazuje podporządkowanie polityki organizacjom, które mają za sobą wątpliwych darczyńców. Ale Korona pokazała nam o wiele więcej, mianowicie fakt, że nauka pozwoliła się zamknąć w klatce, że nie wypełnia już swojej odpowiedzialności wobec dobra ludności. Tylko otwarta debata i dyskurs mogą pomóc w zapewnieniu, że nauka pozostanie etycznie uzasadniona i nadal będzie służyć dobru wszystkich ludzi. Obecnie jednak nauka znajduje się w niewoli grupy bogatych ludzi, którzy za pośrednictwem potężnych organizacji, takich jak WHO i MFW, próbują wykorzystywać naukę do celów politycznych i gospodarczych. Oczywiście ludziom tym udało się teraz zdobyć te organizacje jako partnerów, aby stworzyć strach przed stosunkowo nieszkodliwym wirusem. Nigdy wcześniej prawda nie była tak otwarta i leży u naszych stóp. Jest to tylko kwestia uznania i przede wszystkim uznania jej za prawdę. Tak więc nieuchronnie musi toczyć się walka o wolność nauki, jeśli nie chcemy, aby nauka stała się rodzajem nowej religii kierowanej przez dominujących, bogatych przywódców. Naukowcy mają obowiązek poświęcić się neutralnym badaniom, nie tylko dla siebie samych, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy na nich polegają i im ufają. To samo odnosi się do polityków i przedstawicieli mediów. Oni także mają obowiązek przekazywnia prawdy i niezależności, ponieważ mają obowiązek wobec narodu, i są jego przedstawicielami. Bądźcie czujni!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
2 miesiące temu ocena: 33%  42
wlasnie oddalem glos "lapka w gore" czyli ze zgadzam sie z powyzszym wpisem w rzeczywistosci okazalo sie procent oddanych glosow zmienil sie negatywnie czyli lapka w dol (na czerwono) z 15% na 21% . O co tu chodzi? Tu tez juz jakies machloje?
~ Irena
2 miesiące temu ocena: 82%  41
Trollu, z tekstu można się domyślić kto ciebie sponsoruje. Poziom manipulacji w sam raz dla ciemnego ludu. Humor satyra "strategia Szwecji i Łukaszenka"!
~ Mark
2 miesiące temu ocena: 83%  40
Ale masz autorytety : Białoruś i Madagaskar, jestem powalony ich kompetencją !!! Faktycznie wiarygodni specjaliści od wirusów !! Słuchaj dalej takich "naukowców" a każdy cel w życiu osiągniesz !!!
~ Awdaniec
2 miesiące temu ocena: 86%  39
Zakazac wesela !!!!!!!.zaraza rozprzestrzenia sie ...co mozesz wiedziec jak nie byles jeden z drogim zarazony..na jesieni miedy dondom grypy bedzie armagedon
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Asia
2 miesiące temu ocena: 14%  38
na jesien dojda grypy bo od wiekow normalna rzecza jest ze jesienia sa byly i beda grypy. Ale w tym roku grypa zostanie nazwana covid-19
~ Do Do Oszołoma
2 miesiące temu ocena: 77%  37
Czy umiesz rozróżnić przebywanie kilkanaście godzin razem, po alkoholu, tańcząc, przytulając się, całując od kilku kilkudziesiędziu minut w markecie na trzeźwo w maseczce, wybitny immunolog, wirusolog się znalazł hahaha
~ DO OSZOŁOMA
2 miesiące temu ocena: 39%  36
ZAKAZAĆ WYCHODZENIE Z DOMU DO MARKETÓW NIEMIECKICH NA PROMOCJE
~ Magda
2 miesiące temu ocena: 45%  35
Koleżanka mi mówiła że ponoć jest możliwość zarażenia się w Biedronce na Westerplatte . Ma ktoś prawdziwe info w tej sprawie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bibi
2 miesiące temu ocena: 44%  34
Możliwości jest wiele. Najlepiej z domu nie wychodzic
~ Czytelnik
2 miesiące temu ocena: 61%  33
A czy w tej chorej gazecie zatrudnicie w końcu kogoś kto będzie zajmował się jakimiś konkretnymi sprawami A nie pierdołami i po drugie najważniejsze kogoś kto nie narobi błędów ortograficznych, żal mi was...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Racjonalny
2 miesiące temu ocena: 100%  32
Akurat to bardzo ważny temat, najważniejszy obecnie, wybitny specjalista się znalazł.
~ Pandemia
2 miesiące temu ocena: 48%  31
Dajcie już spokój z tą pandemia ludzie ogarnijcie się nie widzicie że to jest jedna wielka ściema na skalę świata!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Racjonalny
2 miesiące temu ocena: 92%  30
Co za brednie, czyli wszyscy się dali zmanipulować, kim Ty jesteś wybitnym specjalistą od zakażeń, pewnie na fizyce kwantowej też się znasz.
~ Racjonalny
2 miesiące temu ocena: 92%  29
Co za brednie, czyli wszyscy się dali zmanipulować, kim Ty jesteś wybitnym specjalistą od zakażeń, pewnie na fizyce kwantowej też się znasz.
~ Obywatel
2 miesiące temu ocena: 68%  28
Czas wyjść na ulicę póki jeszcze ciepło
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WIDZIAŁEM WIDZIAŁEM
2 miesiące temu ocena: 44%  27
SŁUCHAJCIE RAWICZOKI WIDZIAŁEM "OGNISKO" CORONOŚWIRUSA KRĘCIŁO SIĘ JAK JAKIŚ WIR ALBO TORNADO I WCIĄGAŁO LUDZI. WIDZIAŁEM TEŻ KOŁO KAUFLANDU DIABŁA Z OGONEM I ROGAMI A POTEM 7 KRASNOLUDKÓW I SIEROTKĘ MARYSIĘ. NA KONIEC PRZYSZEDŁ PAN TWARDOWSKI i WSKOCZYŁ NA KOGUTA i POLECIAŁ NA KSIĘZYC
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolo
2 miesiące temu ocena: 100%  26
Co za bzdury, koronawirus to realne zagrożenie, kto Cię zmanipulował, czyli wszyscy kłamią.
~ Policmen
2 miesiące temu ocena: 23%  25
Wreszcie ktoś normalny
~ Karramba
2 miesiące temu ocena: 44%  24
Masakra ile ludzi chodzi w tych maskach, dało sobie wmówić że to dla ich dobra. Pocieszające że to w większości ludzie starszego pokolenia, wychowani za komuny więc trochę mają braki w samodzielnym myśleniu i są podatni na manipulacje z TV. Ale trzeba protestować, nie chodzic w maskach i być konsekwentnym, tłumaczyć komu się da że to ściema. No i nie panikować jak kogoś gardło zaboli, albo kataru dostanie bo z takimi objawami już was doktorki na bank zakabluja do sanepidu. 3majcie się wszyscy, zwyciężymy, jeszcze będzie normalnie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolega
2 miesiące temu ocena: 92%  23
Co za bzdury piszesz, pewnie w płaską ziemię też wierzysz ?
~ UUU
2 miesiące temu ocena: 53%  22
29 SIERPNIA W BERLINIE JEST MIĘDZYNARODOWY PROTEST NA KILKA MILIONÓW LUDZI PRZECIW KŁAMSTWU COVVIDOWEMU. NIEMCY TO MĄDRY NARÓD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Xxx
2 miesiące temu ocena: 75%  21
do Xxx przecież u nas jest tak samo
~ Xxx
2 miesiące temu ocena: 60%  20
W Berlinie też są manifestacje homoseksualistów. Paradują tam faceci z torebkami od chanella i kobiety z wąsami ,Ala marszałek Piłsudski. Niemcy to nie mądry naród
~ NWO NAS PROGRAMUJE
2 miesiące temu ocena: 54%  19
NIE TO CO GŁUPIE POLOOCZKI
~ keczup
2 miesiące temu ocena: 51%  18
Tyle zachorowan i smierci a ludzie dalej twierdza ze to teoria spiskowa, echhh....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Asia
2 miesiące temu ocena: 0%  17
no ile tej smierci w porownaniu z kilkoma laty wstecz? no ile? Bo wedlug statystyk odkad covid istnieje zmarlo w ogole (biore pod uwage wszystkie smiertelne przypadki, czyli nie tylko niby z powodu korony) do tej pory mniej osob niz przynajmniej w 4 ubieglych latach
~ Popieram
2 miesiące temu ocena: 91%  16
Ci co nie wierzą w pandemię, to jacyś zmanipulowani. Na całym świecie ludzie umierają, a oni się śmieją, oby jeden z drugim nie padł ofiarą, tej pseudopandemii jak ją nazywają.
~ Normalny
2 miesiące temu ocena: 20%  15
Jakich śmierci ,niech robią sekcje ,a nie odrazu korona ,dla nich kasa się liczy,bo na to najwięcej dostają . Zapewne po sekcji ,to większa połowa umierała na standardowe choroby które były . Teraz nawet z grupą do lekarza nie pójdziesz, bo odrazu corone ci wcisną . No ale cóż ,są tacy co się boją i wieża..
~ KKK
2 miesiące temu ocena: 50%  14
Ja nie znam nawet chorego który by zmarł
~ Karramba
2 miesiące temu ocena: 52%  13
Śmierci? Znasz osobe, która będąc w pełni zdrowa, zachorowała ma mniemanego koronawirusa i umarła?! Co za żart!
~ MASOWE GROBY :)))
2 miesiące temu ocena: 42%  12
TO FAKT W RAWICZU JUŻ NIE MA MIEJSCA MA CMENTARZU. SŁYSZAŁEM ŻE KOPARKAMI JUŻ MASOWE GROBY KOPIĄ I KOŁO PKP BUDUJĄ SZYBKO TAKI POLOWY SZPITAL JAK W CHINACH W 10 DNI WYBUDOWALI . TYLKO ŻE U NAS WYBUDUJA ZA 1000 LAT:)))
~ kon by się usmial
2 miesiące temu ocena: 69%  11
Jola i Ola chyba siedzą razem i piszą niebywale rzeczy wyzywają innych od durni bo ludzie mają dosyć i tyle w temacie. A wy sie zakopcie obydwie gdzieś w lesie albo zbudujcie szałas i nie wychodzcie do Biedronki czasem na Westerplatte bo Ola stwierdziła że tam jest koronaswirus i tak ma być bo usłyszała pewnie w Tvpis i to co powie Szumowski i reszta z Tvpis jest święte.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kon by się usmial
2 miesiące temu ocena: 59%  10
Rozumiem ze zamknięcie w izolacji powoduje ozdrowienie. Jakis dziwny ten wirus. Jak się ma grype to jestes pod "nadzorem" lekarza dostajesz antybiotyk żeby nie doszło do zapalenia płuc itd. A ten wirus powoduje że jest teleporada bez leków przepisanych bo nie ma objawow tylko izolacja pomoże? Ale izolacja od czego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Racjonalny
2 miesiące temu ocena: 100%  9
Ty nie masz zielonego pojęcia w temacie, jeżeli grypę chcesz leczyć antybiotykiem. Wirus WZW B czy odkleszczowego zapalenia mózgu też większość przechodzi bezobjawowo. Z immunologii, wirusologii nie masz ZIELONEGO POJĘCIA.
~ Racjonalny
2 miesiące temu ocena: 100%  8
Ty nie masz zielonego pojęcia w temacie, jeżeli grypę chcesz leczyć antybiotykiem. Wirus WZW B czy odkleszczowego zapalenia mózgu też większość przechodzi bezobjawowo. Z immunologii, wirusologii nie masz ZIELONEGO POJĘCIA.
~ Sekcja wykaże
2 miesiące temu ocena: 21%  7
Bo to jest choroba która ma dwie możliwości ,albo przeżyjesz albo po ciebie szaron przyjedzie i wywiezie z domu z nogami do przodu jak masz choroby współistniejsce to już po tobie
~ Ola
2 miesiące temu ocena: 27%  6
Dureń do kwadratu
~ PLANDENIIA REŻYSEROWANA PRZEZ NWO
2 miesiące temu ocena: 51%  5
LUDZIE OBUDZCIE SIĘ ! ONI ZA CHWILĘ ZROBIĄ NAM CAŁKOWITE ZAMKNIĘCIE KRAJU I PARALIŻ. TO WSZYSTKO ŚCIEMA BY NAS ZNIEWOLIĆ I ZNISZCZYĆ GOSPODARKĘ !!! TO WSZYSTKO JEST ZAPLANOWANE I REZYSEROWANE. ZOBACZCIE CO ROBIĄ LEKARZE I SŁUŻBY.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kOLO
2 miesiące temu ocena: 100%  4
Co za głupoty piszesz, kto chce zniszczyć gospodarkę...
~ Jola
2 miesiące temu ocena: 35%  3
Głupi jesteś tyle na ten temat
~ TAKA STRASZNA CHOROBA
2 miesiące temu ocena: 71%  2
TAKA STRASZNA CHOROBA A SZUMOWSKI POJECHAŁ NA WAKACJĘ DO HISZPANII - NA WYSPY KANARYJSKIE !!! ON SIĘ NIE BOII BO WIE ŻE TO BLEF I OSZUSTWO. ZAGARNOŁ 700 MILIONÓW I TO JEGO BONUS ZA PROWADZENIE TEGO PRZEKRĘTU.,