Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Kulturalny weekend z Domem Kultury

› Kultura i Rozrywka 5 miesięcy temu    2.08.2020
Grzegorz Heluszka
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W nadchodzącym tygodniu Dom Kultury w Rawiczu ponownie zaprasza na wakacyjne wydarzenia artystyczne. Weekend 7-9 sierpnia będzie obfity w występy i wystawy.

Wszystkie planowane atrakcje odbędą się w bezpiecznej formie na placu przy domu kultury. Organizatorzy zachęcają do zakładania maseczek ochronnych i zachowania odległości między uczestnikami wydarzeń.

 

Największą atrakcją dla młodzieży i dorosłych będzie niewątpliwie występ solistów Teatru Muzycznego w Poznaniu.
Najbardziej popularne i najpiękniejsze piosenki z musicali zaśpiewają w niedzielę 9 sierpnia Anna Lasota, Mirosław Kin i Maciej Ogórkiewicz, którzy mają na swoim koncie aktorskie role pierwszoplanowe w teatrach muzycznych oraz wiele występów na deskach scen teatralnych,operowych i estradowych. Koncert poprowadzi Dariusz Taraszkiewicz. Bilety na ten koncert można zakupić drogą internetową w cenie 6,50zł https://linkd.pl/72kr oraz na miejscu tuż przed koncertem – jesli liczba wolnych miejsc na to pozwoli.


W sobotę 8.08.2020r. odbędzie się spektakl lalkowy dla dzieci w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi.
"Przedstawienie "Fintikluszki – folkowe okruszki" to bogactwo uniwersalnej mądrości ludowej ukazane przy pomocy różnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych oraz pieśni. Bilety na to wydarzenie również w cenie 6,50zł dostępne na stronie: https://linkd.pl/72ks oraz na miejscu wydarzenia.

 

Dla miłośników lokalnych artystów Dom Kultury w Rawiczu również przygotował kilka propozycji.
Rawicki Teatr Komedii zaprezentuje swój najnowszy premierowy spektakl "Koszmarny kabaret z wentylkiem" w czwartek 7 sierpnia. Poprzedzi go wystawa makram, łapaczy i kostiumów wykonanych przez PolAsper czyli Joannę Polowczyk.9 sierpnia natomiast będzie można obejrzeć wystawę malarską Rafała Kruszki pt. "Kwiaty"
W tym samym dniu o godz. 17:00 można będzie posłuchać koncertu dzieci biorących udział w wakacyjnych warsztatach wokalnych. W czasie koncertu odbędzie się również rozdanie upominków dzieciom wyróżnionym w wiosennym konkursie "Baj się bajuniu – Narysuj ten świat".

Więcej informacji na stronie dk.rawicz.pl oraz na facebookowym profilu Domu Kultury w Rawiczu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zzzzz
5 miesięcy temu ocena: 50%  1
A co z koroną??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji