Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Kupiłeś ten produkt w Lidlu? Uważaj na "możliwość porażenia prądem"

› Aktualności 8 miesięcy temu    30.09.2019
Grzegorz Heluszka
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Sieć marketów Lidl informuje, że wycofuje z rynku urządzenie, które może być niebezpieczne w użytkowaniu. Chodzi ekspres do kawy, który ze względu na wady produkcyjne może razić prądem.

Ekspres był w tej sieci sprzedawany od maja tego roku pod marką Silvercrest.
Chodzi o urządzenie SEMS 1100 A1.

Jak podaje Lidl w oficjalnym komunikacie:
"Z uwagi na błąd produkcyjny w jednostkowych przypadkach w artykule o podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia porażenia prądem elektrycznym."

Sieć marketów deklaruje, że klienci, którzy kupili ten produkt mogą go oddać, lub odesłać bezpłatnie.
"Wszyscy klienci, którzy dokonali zakupu ekspresu w sklepie online mogą odesłać go bezpłatnie za pomocą etykiety zwrotu, którą otrzymacie Państwo kontaktując się z nami poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.lidl-sklep.pl/contact lub telefonicznie: 800 012 071."

Jak czytamy w komunikacie, zakupiony ekspres "można oddać w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony"
 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!