Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Lekkoatletyka. Sukcesy rawiczanek na zawodach

› Aktualności ponad rok temu    10.07.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. archiwum prywatne Aldony Świtały

Patrycja Twardowska, reprezentantka klubu Kadet Rawicz uplasowała się na 6. lokacie podczas Mistrzostw Polski U23 w Lublinie.

Rawiczanka w konkurencji trójskoku wylądowała na 12,24 m (wiatr +3,4). Odległość ta jednocześnie została jej nowym rekordem życiowym.

- Zaliczyła też odległość 12,10 m (wiatr +1,4) i ten wynik daje jej 1. klasę sportową, ponieważ jest z dozwolonym wiatrem - wyjaśnia Aldona Świtała, trenerka rawickiego Kadeta.

- Brawo Pati, zrobiłaś swoje. Przyjechałaś z ósmym wynikiem, a weszłaś do ósemki, „skoczyłaś” rekord życiowy, złamałaś barierę 12 m i masz 1. klasę sportową. Z całego serca ci dziękuję - dodaje Aldona Świtała.

Natomiast, druga z rawiczanek - Joanna Mosiek, zajęła 3. miejsce w trójskoku na meczu międzypaństwowym w Kijowie. Reprezentantka klubu Kadet Rawicz na Ukrainie występowała z ramienia kadry narodowej i zmagania w swojej konkurencji zakończyła z wynikiem 11,71 m.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!