Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Liliana Sobota nowym skarbnikiem Gminy Pakosław

› Aktualności miesiąc temu    2.07.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Od 29 lipca funkcję skarbnika pełnić będzie Liliana Sobota, wieloletnia pracownica pakosławskiego urzędu.

Zmiana skarbnika jest związana z przejściem dotychczasowej szefowej gminnych finansów - Teresy Miernik - na emeryturę.

- Osoba powołana na to stanowisko musi być osobą godną zaufania, która posiada odpowiednie kwalifikacje i, która potrafi zarządzać kadrą i kierować referatem finansów. Jestem przekonany, że taką osobą będzie Liliana Sobota - podkreśla wójt Piotr Skrzypek. - Myślę, że jest gwarantem zachowania sprawnej działalności referatu, przygotowania dobrych budżetów i ich realizowania.

Rekomendację wójta - na ostatniej sesji - jednogłośnie zatwierdzili pakosławscy radni.

- Dziękuję pani Tereni (obecnej skarbnik - przyp. red.) za 24 lata współpracy, nauki i przekazywanych uwag, a nam wszystkim życzę udanej współpracy - podkreśliła Liliana Sobota. 

Nowa skarbnik gminy Pakosław ma 43 lata. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu - kierunku zarządzanie i marketing. We wrześniu 1996 roku rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy w Pakosławiu jako stażysta w Referacie Finansów. Następnie kolejno obejmowała stanowiska: referenta, podinspektora i inspektora, a w sierpniu 2015 roku została zastępcą głównego księgowego. Mieszka w Rawiczu. Wspólnie z mężem wychowują dwóch synów: 16-letniego Dawida i 12-letniego Bartosza.

Czytaj także: Chcesz pracować w urzędzie? Gmina Rawicz szuka naczelnika

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ala
miesiąc temu ocena: 75%  1
gratulacje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji