Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Magazyn Ona - nowy portal dla kobiet

› Aktualności 10 miesięcy temu    6.11.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
portal magazynonaportal magazynona fot. magazynona

Magazyn Ona do tej pory był bezpłatnym dodatkiem do wszystkich gazet, wydawanych przez Południową Oficynę Wydawniczą. Ukazywał się tylko w wersji papierowej. Redakcja postanowiła to zmienić.

 

Strona magazynona.pl wystartowała 5 października 2019 roku.

 

Magazyn Ona zyskał wiele stałych czytelniczek. Często panie pytały nas, dlaczego wersja papierowa ukazuje się tak rzadko? To nas zainspirowało i postanowiliśmy być w stałym kontakcie z naszymi Czytelniczkami nie tylko na profilu FB – mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz redaktorka magazynona.pl .

 

Na portalu magazynona.pl znajdziecie wiele porad, wywiadów i tekstów o niezwykłych kobietach.

 

To jeden z głównych powodów, dla którego chcieliśmy stworzyć portal magazynona.pl Wszystkie bohaterki naszych tekstów zasługują na to, by usłyszała o nich cała Polska, a mamy nadzieję, że już wkrótce nasz portal będą czytały kobiety z całego kraju – dodaje Beata Frąckowiak - Piotrowicz.

 

„Wielka Ona w małym mieście” – to motto portalu. Podstawowym założeniem strony jest pokazanie wartościowych kobiet z mniejszych miejscowości.

 

W takich miastach, jak nasze, żyje tyle wspaniałych kobiet, które robią niezwykłe rzeczy - mają pasje, tworzą wielkie biznesy, udzielają się społecznie – a jednak wielkie magazyny z Warszawy raczej ciągle piszą o gwiazdach i celebrytkach. Postanowiłyśmy to zmienić. Będziemy pisać o wielkich kobietach z małych miast i miasteczek - mówi redaktorka z magazynona. pl

 

Oprócz artykułów, wywiadów poświęconych kobietom i bardzo ciekawych porad na portalu znajdziecie również blogi:

Ona ma styl - to blog poświecony modzie i ubieraniu się, nie koniecznie za wielkie pieniądze, który prowadzi Mariola Długaszek

"O Matko!" - to porady Elżbiety Chlebowskiej - doświadczonej pani pedagog, autorki książek "Wychowanie - najtrudniejsza ze sztuk pięknych" i "Jak wygląda Pełnia szczęścia podszyta dumą"

Ona w ogrodzie - to blog Kingi Lateckiej, którą znacie pewnie m.in. z porad udzielanych w "Gazecie Jarocińskiej, a także z programu "Rok w ogrodzie", w którym pokazywany jest jej ogród.

Prowadzące stronę mają nadzieję, że już wkrótce blogów będzie więcej. Zachęcają do współredagowania strony.

Drogie Panie! Magazyn Ona jest tworzony dla Was, piszemy w nim o Was. Teraz chciałybyśmy, żebyście to Wy redagowały portal razem z nami. Liczymy na to, że będziecie chciały na nami prowadzić swoje blogi, będziecie podpowiadać nam o czym mamy pisać i wreszcie, że będziecie dzielić się z innymi kobietami swoimi przeżyciami – zachęcają redaktorki z portalu.

Magazyn Ona ma łączyć wszystkie kobiety z małych miast. Milena na profilu facebookowym Magazynu Ona  prosi redakcję o to, by pisać, jak poradzić sobie w trudnych chwilach z przeciwnościami, jakie nas spotykają. Klaudia oczekuje, że portal będzie nieść „Pomoc ,wsparcie w trudnych sytuacjach losowych”.

Redakcja magazynu Ona zapewnia, że będzie się starać nie zawieść Czytelniczek. Zachęca do tego, by czytać portal magazynona.pl i obserwować profil magazynona na Facebooku.

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!