Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Mają w domu kilkaset zwierząt oraz papugę, która... przeklina

› Aktualności miesiąc temu    20.06.2020
Grzegorz Heluszka
komentarzy 5 ocen 8 / 100%
A A A

Siedmiolatki, Oliwia i Kornel są bliźniakami, ale nie są identyczni - ani z charakteru ani z wyglądu. Oliwia jest rozgadaną, odważną dziewczynką, którą wyróżnia roześmiana buzia i twarz usłana uroczymi piegami. Kornel jest nieco mniej bezpośredni niż siostra i jego rysy są jakby łagodniejsze. I choć jak każde rodzeństwo - kochają się i kłócą na zmianę, to jednak w większości się dogadują. Pomaga w tym wspólna pasja - miłość do zwierząt.

W ich domu mieszka kot Oreo z przyjaciółką Rozalią, która jest żółwicą i czasami próbuje uciekać. Są tam też jaszczurki Jaś i Małgosia, które się często całują oraz rudy kocur, który według Oliwii "lubi chodzić na baby".

Dzieci poznały nas z Pippi - papugą niepełnosprawną od urodzenia, która została wykarmiona strzykawką. Pippi nie lata i brakuje jej pazurków. Umie za to mówić i udawać telefon. Gdy przeprowadziliśmy z nią wywiad, pozwoliła sobie na niecenzuralną wiązankę.

W ogrodzie za domem jest prawdziwe duże zoo. W niezliczonej ilości profesjonalnych klatek można podziwiać kilkadziesiąt rodzajów ptaków. Dzieci pokazują także świnki morskie m.in. Księżniczkę, Jasia i Stacha oraz królika Franka i kury. Jest też piękny paw, który dumnie prezentuje rozłożony ogon.

Okazuje się, że zwierzęta są nie tylko pasją dzieci i ich rodziców, ale całej rodziny, bo zarówno tata, jak i dziadek bliźniaków należą do miejskogóreckiego Stowarzyszenia Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego, Ptaków Egzotycznych i Zwierząt Futerkowych. Wyjaśniają, że przy zwierzętach każdy ma swoje obowiązki i na pewno nie zapominają o nakarmieniu żadnego z nich.

Kornel i Oliwia oprowadziły nas po swojej menażerii i opowiedziały o swoich skrzydlatych, futrzastych, kosmatych i kolczastych przyjaciołach.
ZOBACZ FILM

 

+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pan Sowa
miesiąc temu ocena: 56%  5
Ten Paw też za wielkiej woliery nie ma .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bombi
miesiąc temu ocena: 52%  4
Czy papuga krzyczy Precz z PO.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
miesiąc temu ocena: 100%  3
Krzyczy kało peło jacuś bezsilni regionalni pisiorki
~ ***
miesiąc temu ocena: 100%  2
Jesteście cudowni!!! Podziwiam Wasz zapał i pasję, z jaką opowiadacie o swoich zwierzakach. PS.Panu Ciekawemu: to był hodowlany jeż pigmejski.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ciekawy
miesiąc temu ocena: 65%  1
Czy wolno trzymać jeża w klatce?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji