Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Miejska Górka. Obejrzyj koncert w sieci

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    29.11.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. materiały organizatora

W ramach projektu artystycznego „Kultur@lnie w sieci" promującego kulturę w internecie, Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce przygotował cykl spotkań z lokalnymi twórcami pod nazwą „Artyści są wśród nas".

Jak wyjaśnia dyrektor placówki, Marek Stach, ich uczestnikami będą osoby zajmujące się działalnością artystyczną, przede wszystkim przedstawiciele takich dziedzin sztuki jak: muzyka, malarstwo, fotografia, rękodzieło i innych form. - Gościć będziemy szczególnie artystów wywodzących się z naszego środowiska, a także tych, którzy w ostatnich latach współpracowali z OKSiAL i zdobyli sobie uznanie i popularność publiczności – zaznacza dyrektor.

Akcję „Artyści są wśród nas” zainauguruje spotkanie z gitarzystą i kompozytorem Mirosławem Szymankiewiczem. Wszystkie koncerty odbywać się będą według ustalonej konwencji. Na początku prowadzący, pracownicy OKSiAL, przeprowadzą rozmowę z gościem, po czym zaprezentuje on swoją twórczość.

Transmisja wywiadu i koncertu Mirosława Szymankiewicza odbędzie się w niedzielę 6 grudnia o godzinie 19.00 na kanale OKSiAL-u na YouTube i profilu ośrodka na Facebooku.

 

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kd
miesiąc temu ocena: 100%  1
Linki do wydarzenia?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji