Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Miejska Górka. Przebadano pracowników służby zdrowia

› Aktualności› Samorząd 9 dni temu    21.05.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 5 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. adobe stock

Testom na obecność koronawirusa poddano wszystkich pracowników miejskogóreckich ośrodków zdrowia. Z inicjatywą taką wyszedł burmistrz Karol Skrzypczak.

Jak zaznaczają włodarze gminy, to rozwiązanie pozwoliło nie tylko na zapewnienie ochrony zdrowia pracowników przychodni, ale przede wszystkim istotnie wpłynęło na bezpieczeństwo mieszkańców gminy. Łącznie testom zostały poddane 44 osoby (19 pracowników przychodni „SALUS” M.Z. Goliński oraz 25 pracowników NZOZ Przychodnia Lekarska Barbara Bogacka-Gancarczyk). Wszystkie testy jednoznacznie wykazały negatywny wynik i wykluczyły obecność zakażenia koronawirusem.

 

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kawczanka
5 dni temu 6
Ośrodek w Miejskiej górce był przebadany, bo wyszło na jaw, że pewien lekarz z przychodni miał korona a nie wiedział, przypadkowo robił badania profilaktyczne i wyszło że ma jeszcze resztki bakterii w organizmie. Przeszedł chorobę bezobjawowo. Pacjenci na drugim planie,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytanie: kiedy burmistrzowie zaczną strać się o pozyskiwanie dotacji do Odnawialnych Źródeł Energii dla prywatnych domów? Są gminy gdzie programy wspierają 90%. Koronowirus nam nie straszny a SMOG nas zabija!!!!!!!!
7 dni temu 5
Pytanie: kiedy burmistrzowie zaczną strać się o pozyskiwanie dotacji do Odnawialnych Źródeł Energii dla prywatnych domów? Są gminy gdzie programy wspierają 90%. Koronowirus nam nie straszny a SMOG nas zabija!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zosia
8 dni temu ocena: 100%  4
A ośrodki w Rawiczu kiedy to zrobią?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kobieta
8 dni temu ocena: 100%  3
...a pacjenci kiedy sie przebadają?:)...słuzba zdowia, jezeli zaraza się to od pacjentów...wiec jezeli pacjenci beda zdrowi to w przychodniach bedzie zdrowy personel...wbrew pozorom w jednostsch ochrony zdrowia jest bezpiecznie, poniewaz ilo,sc stosowanych srodkow ochrony osobistej i dezynfekcyjnych jest tak wysoki, że nie ma innych takich miejsc...sklepy, galerie itp... poza tym jednorzowe badanie nie jest zadną gwarancją, że za kilka dni , ktos bedzie chory....badanie to nie " szczepinka"...
~ Pisowiec
9 dni temu ocena: 60%  2
Czas się otworzyć. ......bo jako jedyna branża sie nie odmraża
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kobieta
8 dni temu ocena: 0%  1
o tym decyduje sanepid i minister zdrowia...nie daja zgody, nie ma odmrozenia...poza tym zakazenia sa nadal i to wcale nie mało...wiec uwazac trzeba cały czas...