Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Miejska Górka zaprasza na przegląd chórów i zespołów

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    21.01.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

W niedzielę, 26 stycznia o godz. 14.00 odbędzie się drugie wydarzenie muzyczne w ramach tegorocznej edycji projektu artystyczno - rozrywkowego „Koncertowa zima w Miejskiej Górce”, realizowanego przez Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.

Po raz czwarty odbędzie się Gminny Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych „ZAŚPIEWAJMY". W sali widowiskowej OKSiAL wystąpią Koło Śpiewu im. Bolesława Dembińskiego pod dyrekcją Jowity Augustyniak oraz chór METRUM z Zespołu Szkół w Miejskiej Górce, prowadzony przez Katarzynę Maciejak.

Na scenie zaprezentują się też zespoły śpiewacze WŁOŚCIANIE i GÓRECZANKI, których kierownikiem muzycznym jest Arkadiusz Stasiak oraz grupa POD KLONEM z akompaniatorem Mieczysławem Pietryką.

Gościnnie wystąpi WROCLAW GOSPEL CHOIR pod dyrekcją założyciela chóru, pianisty i kompozytora, Rafała Rudawskiego. Wstęp wolny.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Edyta
7 miesięcy temu 1
Panie Burmistrzu kiedy będzie plac zabaw dla dzieci do tej pory mało co pan w tej sprawie zrobił a plac zabaw za domem kultury to nawet tego nie skomentuje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji