Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Mieszkańcy bojanowskich sołectw chcą wesprzeć szpital

› Aktualności› Samorząd miesiąc temu    30.03.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 6 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. archiwum

W minionym tygodniu mieszkańcy Kawcza, Gierłachowa i Zakrzewa zainicjowali akcję pomocy rawickiemu szpitalowi. Przekazali pieniądze i środki ochronne. Kolejne sołectwa podążają ich śladem.

W czwartek 2 kwietnia, od godziny 16.00 przez Wydartowo Pierwsze, Sowiny, Gościejewice przejedzie wóz strażacki OSP Gościejewice (numery rejestracyjne 577 P 07), który pomoże zebrać dary dla Szpitala Powiatowego.

 "W trosce o wasze bezpieczeństwo dary można wystawić przed dom, tak żeby były widoczne. Mile widziana woda, słodycze, przekąski, pieniądze, środki czystości i higieny" - zaznaczają organizatorzy Koło Gospodyń Wiejskich Wydartowo Pierwsze, OSP Gościejewice, KGW Sowiny, Rada Rodziców SP Gościejewice.

Do akcji pomocy dołącza się także sołectwo Golina Wielka.

"Nie będziemy przeprowadzać zbiórki chodząc "od domu do domu", ponieważ w tym czasie należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców. Zostańmy w domach i nie stwarzajmy dodatkowego zagrożenia. Formą zbiórki będą indywidualne wpłaty na konto Szpitala Powiatowego w Rawiczu" -napisano na profilu sołectwa.


Numer konta szpitala: 51 1560 0013 2367 2722 7424 0001
Tytuł przelewu: Darowizna na rzecz szpitala

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ #zostanwdomu
miesiąc temu 7
https://www.facebook.com/15605...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ vfghjk
miesiąc temu ocena: 50%  6
ZORGANIZUJCIE TAKI PRZEJAZD W BOJANOWIE!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Luk
miesiąc temu ocena: 100%  5
To obowiazkiem panstwa a ludzi jest zapewnienie wszystkiego co niezbedne w szpitalach a poza tym kiedy slysze o kolejnych ofiarach smiertelnych to zaczynam sie zastanawiac jaki to ma sens. 32 latka ktora, zmarla wczoraj nie byla leczona bo byla otyla, wszyscy nagle sa na cos chorzy a do tej pory jakos funkcjonowali, pracowali, nikt tak naprawde nie wie co dzieje sie za zamknietymi drzwiami szpitali i jak wyglada ta pomoc. Strach sie bac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ #zostanwdomu
miesiąc temu ocena: 100%  4
Brawo Golina Wielka za odpowiedzialność i rozsądek. #zostanwdomu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cały Dolny Śląsk się z Was śmieje
miesiąc temu ocena: 100%  3
KZGRL ustala nowe stawki opłat śmieciowych 30.03.2020. Radio Elka, Jarek Adamek (Fot. Archiwum) Członkowie Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego nie doszli do porozumienia w sprawie podwyższenia wysokości opłaty śmieciowej. Walne zgromadzenie, które dziś odbyło się w siedzibie związku przerwano do piątku – poinformował prezes Eugeniusz Karpiński. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że propozycja zarządu KZGRL wynosi 30 złotych od osoby.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 2wedfrdvgb
miesiąc temu ocena: 75%  2
Przestań o tych śmieciach, człowieku.
~ #zostanwdomu
miesiąc temu ocena: 100%  1
Brawo Golina Wielka #zostanwdomu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji