Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Mikołajkowy turniej Awdaniec Cup - zobaczcie zdjęcia

› Aktualności 7 miesięcy temu    3.12.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A

Pakosław. 13 drużyn skrzatów (przedszkolaków) i żaków F2 (rocznik 2012 i młodsi) wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Awdaniec Cup.

- Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje: AS Milicz, Sarnowianka Sarnowa, LPFA Rawicz, KP Rawia Rawicz i Awdaniec Pakosław - informuje Norbert Niestrawski, jeden ze współorganizatorów. Podkreśla, że wszystkie spotkania miały charakter towarzyski, a tym samym nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. - Chodziło tutaj przede wszystkim o dobrą zabawę najmłodszych, o naukę gry, a nie pęd tylko i wyłącznie za wynikiem. Dzieci mają się uczyć i czerpać z tego radość. Nie było sędziów, a trenerzy służyli tylko pomocą i radą dla grających - zaznacza Norbert Niestrawski.

Podczas turnieju padała ogromna ilość bramek. Na koniec każda drużyna otrzymała puchar, a wszyscy zawodnicy medale oraz dyplomy.

Swój wkład w przygotowanie imprezy mieli też rodzice małych piłkarzy Awdańca, którzy przygotowali dla wszystkich nie tylko uczestników, ale też kibiców bufet z kawą, herbatą i domowymi ciastami. Zawodnicy również w trakcie turniejów otrzymali ciepły posiłek. - Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Bez wsparcia klubu „Awdaniec”, rodziców - na których zawsze mogę liczyć, no i samych uczestników nie udałoby nam się zorganizować tak świetnego przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania należą się też Piotrowi Smakulskiemu, który mocno zaangażował się w nasz turniej - podkreśla Norbert Niestrawski. 

[Grzegorz Heinze mistrzem i z rekordem Europy - szczegóły TUTAJ]

Kolejny turniej Awdaniec Cup odbędzie się 22 grudnia, również w hali w Pakosławiu. Do rywalizacji przystąpią zawodnicy żaków F1, czyli piłkarze z rocznika 2011 i młodsi. Swój udział zapowiedziało już 10 zespołów.

Zdjecia: H. Dmyterko, N. Niestrawski

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ania
  7 miesięcy temu 2
  Było naprawdę super
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mama
  7 miesięcy temu ocena: 100%  1
  świetne te dzieciaczki. :) brawa dla wszystkich
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji