Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Młodzież z Masłowa szlifowała język angielski

ponad rok temu    19.02.2019
Anna Siecla
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. udostępnione przez Katarzynę Staśkiewicz

Uczniowie z masłowskiej "podstawówki" już po raz drugi uczestniczyli w projekcie EuroWeek Szkoła Liderów. Jak informuje Katarzyna Staśkiewicz, nauczycielka języka angielskiego, mogli w ten sposób podszlifować kompetencje językowe.

Projekt, który odbywał się w Polanicy Zdrój trwał od 4 do 8 lutego. - Głównym celem projektu jest zwiększenie umiejętności językowych uczestników. Uczniowie mieli możliwość współpracy w języku angielskim z przedstawicielami różnych krajów, np. Kolumbii, Pakistanu, Indonezji czy Azerbejdżanu - relacjonuje Katarzyna Staśkiewicz.

Jak nadmienia, językowa praca była inna niż w szkole - zeszyty zostały w domach, a uczniowie pracowali np. przygotowując konferencje prasowe czy odgrywając scenki. Dzięki udziałowi w EuroWeeku, uczniowie mogli nauczyć się otwartości wobec innych kultur, ciekawości świata, czy tolerancji. Właśnie na te wartości projekt EuroWeek kładzie nacisk. - W projekcie uczestniczyli też uczniowie z innych szkół, zatem była to świetna okazja do integracji z rówieśnikami - dopowiada anglistka.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mama
ponad rok temu 1
Brawo dzieciaki !!!! Więcej takich wyjazdów !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji