Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Moc wrażeń na koncercie noworocznym w Masłowie [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    25.01.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 18 / 78%
A A A
 fot. Jakub Sławiński

RAWICZ. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie kolejny raz był organizatorem koncertu noworocznego. Na wczorajszy wieczór sala sportowa placówki zamieniła się w prawdziwą salę koncertową, a występujący muzycy, wokaliści i tancerze dostarczyli licznej publiczności niezwykłych wrażeń.

Podczas koncertu wystąpiła oczywiście orkiestra dęta z Miejskiej Górki pod batutą Damiana Ruskowiaka. Muzycy - jak zwykle - sprawili, że koncert miał wysoki poziom, Zagrali nie tylko utwory świąteczne, noworoczne, czy karnawałowe, ale także popularne hity Zbigniewa Wodeckiego i Anny Jantar oraz znane szerokiej publiczności przeboje takie jak "Happy" Pharella Williamsa czy "Eye of the Tiger" z filmu Rocky. Z kolei, "orkiestrowa" solistka Oliwia Andrzejewska po raz pierwszy przy jej akompaniamencie zaśpiewała utwór wykonywany przez Kubę Badacha - "Mario czy już wiesz".

Orkiestra była główną "gwiazdą" koncertu, ale nie jedyną. Wystąpiły także uczennice szkoły Wiktoria Werno i Klaudia Zyber, szkolny chór, a nauczyciele wraz z dyrektorem Ryszardem Preussem zaśpiewali "Przekażmy sobie znak pokoju". Spore wrażenie zrobiła również solistka opery wrocławskiej Zoja Rolińska.

Publiczność mogła jednak nie tylko posuchać muzyki, ale także obejrzeć żywiowołowe pokazy taneczne. W energetycznym rock and rollu wystąpił zaprezentował się szkolny zespół "Wytrykus". Ogromne brawa zebrały także popisy par tanecznych.

Przez około 1,5 godziny publiczność bawiła się doskonale, a wszystkie występy były nagradzane gromkimi brawami. Zobacz zdjęcia z koncertu:

 

+ 14 głosów: 18 (78%) 4 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Były absolwent
  7 miesięcy temu ocena: 0%  5
  PAN dyrektor musi coś robić żeby nie został usunięty z stołka
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Flap
  7 miesięcy temu ocena: 100%  4
  Nie róbmy nic, nie będzie nic...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ miejskogóreczanin
  7 miesięcy temu ocena: 88%  3
  dają rade,robią robotę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  7 miesięcy temu ocena: 88%  2
  Najlepsza Orkiestra Dęta❤
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 40 milionow.
  7 miesięcy temu ocena: 67%  1
  Prawdziwy Rawicz pisał już wczoraj o koncercie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji