Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski w Jutrosinie

› Aktualności 15 dni temu    31.07.2020
Karol Pospiech
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Za dwa tygodnie nad jutrosińskim zalewem rozpoczną się Slalomowe Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski. Publiczność będzie mogła podziwiać prawie czterdziestu zawodników z dziewięciu krajów.

- To będzie niesamowite widowisko - zapowiada Dariusz Kempiński, prezes Stowarzyszenia „Paralotnie Michałków”.

Do Jutrosina, oprócz Polaków, zawitają, m.in. Włosi, Belgowie, Francuzi i Grecy.

 - Zawodnicy zgłosili się w jeszcze mocniejszej obsadzie niż w ubiegłym roku, a to oznacza, że mamy światową czołówkę, jeżeli chodzi o motoparalotniarstwo slalomowe - podkreśla Dariusz Kempiński.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej na świecie, związanej z pandemią koronawirusa, nie pojawią się zawodnicy z Kataru. - Szkoda, bo bardzo chcieli wystartować w tych mistrzostwach - dopowiada Kempiński.

Organizatorem imprezy, którą zaplanowano od 18 do 23 sierpnia, jest Aeroklub Ostrowski oraz Stowarzyszenie „Paralotnie Michałków”. Głównym partnerem mistrzostw została Lokalna Grupa Działania „Gościnna Wielkopolska” z siedzibą w Pępowie.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ak
13 dni temu ocena: 0%  8
Super,ze impreza sie odbedzie ,wielu mieszkańców na nią czekalo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
13 dni temu ocena: 75%  7
Super inicjatywa. A Coronavirusa można się ustrzec. Zalew jest tak duży ze jeśli ktoś będzie chciał oglądać to ma mnóstwo miejsca na dystans nawet 25m.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Might
14 dni temu ocena: 50%  6
Nie robią imprez-źle. Robią imprezy - też źle. Tak narzekacie, że koronawirus, pewnie sami będziecie na tej imprezie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ na nie
14 dni temu ocena: 60%  5
na siłę robią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sport dla kamikadze
14 dni temu ocena: 64%  4
Te zalewy typu Pakosław albo Jutrosin mają to do siebie że jest w nich dużo zielska. Wystarczy że jakiś uczestnik przypieprzy w pylon straci przytomność i w to zielsko się zapląta. Rok temu mieliśmy dwie tragedię bo i w Pako się człowiek utopił i w Jutrosinie tez
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TZ
10 dni temu 3
Pilot ma kamizelkę pirotechniczną, która przy kontakcie z wodą napełnia się automatycznie powietrzem. Było to widać w poprzednim roku podczas zawodów.
~ borys
14 dni temu ocena: 64%  2
No to zobaczymy jak to się skończy Ilu będzie zarażonych koronawirusem , nie pora i nie czas na tego rodzaju imprezy , tym bardziej , że rząd zamierza wprowadzić kwarantannę dla przyjeżdżających z zagranicy . Oby to się dobrze skończyło .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ RB
10 dni temu 1
Dlatego osoby o słabej odporności powinny zostać w domu. Obecność nie jest obowiązkowa. Zalew jest ogromny można zachować dystans na wolnym powietrzu 10m. Odpowiedz sobie jaki zachowujesz dystans w kolejce w sklepie spożywczym.