Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Można będzie zrobić sobie koszulkę, torbę albo film

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    1.10.2019
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin zaprasza młodzież w dwie soboty października na warsztaty w ramach projektu "Łowcy cytatów".

 

 

 

W najbliższą sobotę 5 października odbędą się przedostatnie warsztaty w ramach młodzieżowego projektu „Łowcy cytatów”. W czytelni "Pod Ratuszem” w godz. 9.00-13.00 zaplanowano warsztaty tworzenia szablonów na koszulki i torby z wykorzystaniem tekstów literackich. Zajęcia poprowadzi Monika Kula. Wstęp wolny.

 

 

Tydzień później, w sobotę 12 października "Łowcy cytatów" zapraszają z kolei na warsztaty tworzenia filmowych zwiastunów książek z wykorzystaniem aplikacji iMovie oraz innych. Swoją wiedzą dzielić się będzie Katarzyna Połom. Zajęcia odbędą się również w czytelni "Pod Ratuszem", w godzinach 9.00 - 13.00. Wstęp wolny.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
8 miesięcy temu ocena: 0%  2
Zostań też łowcą dobrych dram i filmów https://www.youtube.com/watch?... co w tym miesiącu * A Child Saw (KBS2)* Extraordinary You (MBC* My Country (JTBC)* VIP (SBS) * Leverage (TV Chosun)* Tow Truck (KBS2)* Catch The Ghost (tvN) * Eren the Southpaw (MBS) i wiele innych dram i Ostów https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
A jaka biblioteka to organizuje? Nie piszecie, gdzie to bedzie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji