Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Musisz poczekać "z potrzebą". Kolejny termin dostarczenia toalet

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    30.04.2019
Anna Siecla
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. Anna Siecla

Rawicz. Jaki powód urząd podał tym razem?

Inwestycja została podzielona na dwie części. Pierwsza to budowa fundamentów pod montaż dwóch wolnostojących toalet wraz z budową przyłączy energetycznych, instalacją sanitarną, wodociągową i elektryczną zasilającymi te obiekty.

Fundamenty pod ich montaż wraz z budową przyłączy energetycznych i wewnętrznej instalacji zasilającej wykonuje firma RAWBUD za 104 tys. zł. Z kolei przyłącze wodociągowe i kanalizację sanitarną buduje rawicki Zakład Wodociągów i Kanalizacji za 15 tys. zł. Ten etap został już zakończony.

Drugim natomiast jest montaż kabin. Te za 125,5 tys. zł Zakład Produkcyjno- Usługowo-Handlowy Krzysztofa Zawadzkiego z Chełmży miał dostarczyć i zamontować do połowy kwietnia. Tak się jednak nie stało, a kolejna rawicka inwestycja zanotowała opóźnienie. 

Dlaczego? - Na prośbę wykonawcy, z przyczyn od niego niezależnych, gmina podpisała aneks wydłużający termin dostarczenia toalet. Ostateczny termin dostarczenia toalety na targowisku ustalono do 15 maja, natomiast termin dostarczenia toalety przy ul. I. Buszy ustalono do dnia 31 maja - wyjaśnia wydział inwestycji i rozwoju w magistracie.

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Armagedon nas czeka
ponad rok temu ocena: 100%  2
Normalne, gminni "fachofcy" z problemem zwykłego gò..a sobie nie mogą poradzić, a za remont rynku i deptakòw się biorą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 100%  1
Brak słów. Kibli nie potrafią zrobic a za rynek się biorą...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji