Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Nastrojowo, pysznie, muzycznie na jarmarku w Bojanowie (FOTO+FILM)

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    1.12.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 6 / 83%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany po raz kolejny przez Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie, okazał się dużym sukcesem. Przez kilka godzin rynek tętnił życiem - był zapełniony, a atrakcji i świątecznych przysmaków nie brakowało.

Od samego rana można było skosztować potraw i słodkości przygotowanych przez miejscowe stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich i mieszkańców lub zakupić różnego rodzaju dekoracje. Na scenie prezentowali się najmłodsi - m.in. przedszkolaki i sekcja taneczna Anima.

Po południu, rozstrzygnięto dwa konkursy: zorganizowany przez GCKSTiR na bożonarodzeniową kartkę oraz konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej na najładniejszą bombkę. Po wręczeniu nagród w świąteczny nastrój wprowadził mieszkańców kwintet dęty. Jak zwykle ważnym momentem było zapalenie gminnej choinki oraz spotkanie ze świętym Mikołajem, do którego ustawiła się długa kolejka. 

Jarmark zakończył widowiskowy, zabawny spektakl ogniowy "Mikołaj w opałach".

W międzyczasie można było rozgrzać się ciepłymi napojami w specjalnych jarmarcznych kubeczkach, obejrzeć wystawy kartek i bombek lub zrobić zdjęcia w fotobudce.

Relacja z wydarzenia także w najbliższym wydaniu "Życia Rawicza"

 

+ 5 głosów: 6 (83%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Sylwia
  6 miesięcy temu ocena: 50%  2
  Dziękujemy to zdecydowanie za mało, aby wyrazić naszą wdzięczność za tak dobre słowa , liczne przybycie i wsparcie podczas Jarmarku. Kochani serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok :) Koło Gospodyń Wiejskich Wydartowo Pierwsze
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ziom
  6 miesięcy temu ocena: 33%  1
  Ziom Piwo siki za 5 szał
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji