Niedosyt Demonów Miejska Górka

Niedosyt Demonów Miejska Górka - Zdjęcie główne

Demony Miejska Górka przerwały passę meczów bez porażki Dębów Osielsko. \r\n\r\nW pierwszej odsłonie dwumeczu 4. kolejki zespół K. Zbaraża wygrał 5:2. Po emocjonującej końcówce (dogrywka) goście przegrali drugie starcie 4:5. - Czujemy lekki niedosyt - przyznał trener Demonów. - Prowadziliśmy już w drugim meczu 3:0. Byliśmy na fali, ale coś w nas pękło. Nagle zrobiło się 3:3. Gospodarze wykorzystali swoją szansę w dodatkowej, ósmej zmianie. Nie wyszło nam odbijanie. Zdobyli punkt i było po meczu. Oba pojedynki stały na wysokim, wyrównanym poziomie. Było co oglądać. Dęby straciły lidera na rzecz Stali Kutno. Demony zajmują w tabeli ekstraligi trzecie miejsce. W najbliższą niedzielę podejmą na Demonowych Polach Centaury Warszawa. Początek pierwszego meczu o godzinie 11.00. Drugi pojedynek zaplanowano na 14.00.