Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Nigdy już nie wsiądzie za „kółko”

› Aktualności 7 miesięcy temu    2.12.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 6 ocen 3 / 100%
A A A

Surowo sąd ukarał 34-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego, zatrzymanego w marcu tego roku do kontroli drogowej na ul. Kadeckiej w Rawiczu.

Podczas rozmowy funkcjonariusze poczuli od kierowcy vw golfa woń alkoholu i poddali go badaniu alkomatem. Wykazało ono ponad 2 promile. Mężczyzna został przewieziony do komendy, gdzie zbadano go ponownie. Stężenie alkoholu w organizmie zatrzymanego wyniosło ponad 2,6 promila.

Dodatkowo, okazało się, że 34-letni Piotr Sz. ma zakaz kierowania pojazdami. Był też karany za udział w bójce, stosowanie przemocy, a także za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

Te ostatnie zarzuty usłyszał kolejny raz. Zanim jednak je usłyszał, minęło kilka miesięcy, bo trudno było ustalić miejsce jego pobytu. Okazało się bowiem, że po zatrzymaniu wyjechał do Holandii. W sierpniu jednak został zatrzymany i postawiono mu akt oskarżenia.

Mężczyzna przyznał się do winy. Wyrok zapadł w listopadzie. Piotr Sz. na 2 lata i 10 miesięcy ma trafić do więzienia. Sąd orzekł też dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Musi też zapłacić 10 tys. zł na rzecz funduszu pomocy pokrzywdzonym.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kpina
7 miesięcy temu ocena: 100%  7
Czy pani która 2x wjechała po pijaku do warszawskiego ronda odebrano prawo jazdy ? Nie ! Czy panu redaktorowi N. sąd coś zrobił ? Nie ! Bo sądy karają tylko tubulców.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zakaz kierowania;)
7 miesięcy temu ocena: 100%  6
Myślałem, że typowi upierniczyli ręce i nogi. Kto go powstrzyma przed kolejną jazdą samochodem????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 12
miesiąc temu 5
Już siedzi,
~ Cinkciarz
7 miesięcy temu ocena: 29%  4
Jeszcze mam troche też pesos bo byłem na wycieczce w Wenezueli gdzie kupiłem cysyterne z paliwem na handel ,a odebrałem ją w Hamburgu w porcie promem przypłynęła
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cinkciarz
7 miesięcy temu ocena: 33%  3
Polubiłem swój własny komentarz o yeahhh ale FAJNIE !!!
~ kozlowsky
7 miesięcy temu ocena: 13%  2
We wszystkich lokalnych portalach i prasie należy opublikować wizerunek ,na jego koszt.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji