Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nowe władze Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    15.05.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. RUTW

Na Ogólnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Członków RUTW w Rawiczu nie tylko przedstawiono zadania zrealizowane w okresie III kadencji 2015-2018 r, ale wybrano też nowe władze.

Z aktywnej pracy w zarządzie zrezygnowały długoletnie działaczki RUTW, zmiany nastąpiły również wśród członków Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego. Za wieloletnią pracę na rzecz stowarzyszenia dziękowali nie tylko sami studenci, ale także burmistrz Rawicza i jednocześnie honorowy członek RUTW Grzegorz Kubik oraz starosta Adam Sperzyński.

Prezes Bogdanie Niemierko podziękowano za pracę włożoną w tworzenie i działania RUTW, za przewodzenie Zarządowi w okresie III kadencji, za prowadzenie w wolontariacie sekcji "Zdrowie Psychiczne" oraz za bezinteresowne podarowanie swojego wolnego czasu i serca drugiemu człowiekowi,
Wiceprezes Irenie Kwiecińskiej za dbałość o finansową płynność Uniwersytetu, za rozległe działania na rzecz Uniwersytetu, za prowadzenie klubu "Spotkania przy kawie",
Marii Janowicz członkowi Zarządu za zabezpieczenie organizacyjne i techniczne plenarnych wykładów, przygotowanie dokumentacji, za uaktywnianie słuchaczy.

Nowe władze RUTW:

Zarząd: Ewa Chorzępa - Prezes Zarządu, Mirosława Potkowska - Wiceprezes, Katarzyna Chromicz - Wiceprezes, Maria Maćkowiak - Sekretarz, Mirosława Rydzoń - Skarbnik, Monika Szymańska - Członek Zarządu, Miłosława Jędrkowiak - Członek Zarządu, Danuta Wojciechowska - Członek Zarządu, Lucyna Stelmaszyk - Członek Zarządu, Małgorzata Przeniczna - Członek Zarządu, Dorota Mosiek - Członek Zarządu.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kolorowy zawrót głowy
ponad rok temu ocena: 54%  1
Wnuki bawić, a nie głupoty uskuteczniać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji