Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Nowe władze SZOK-u

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    22.10.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 2 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak (archiwum)

MUKS SZOK Bojanowo ma nowy zarząd. Powołano go w minioną niedzielę, podczas walnego zgromadzenia.

Dotychczasowi prezesi - Dariusz Marchewka i Tomasz Jankowiak - uznali, że nie mają tak dużo czasu na sprawy związane z działalnością klubu, jakby chcieli, dlatego najlepiej będzie jeśli ster przejmą osoby bardziej dyspozycyjne i podobnie - jak oni - doskonale zorientowane w funkcjonowaniu „SZOK-u”. Z funkcji sekretarza zrezygnował też Radosław Zuter.

Nową szefową klubu została Katarzyna Gackowska. Pomagać jej będą trzej wiceprezesi - Daria Kuczyńska, Szymon Kuropka i Maciej Ratajczak. Sekretarzem został Przemysław Gawlicki, a pozostali członkowie zarządu to: Rafał Tyczyński i Tomasz Wojtyczka.

- Wszyscy są lub byli związani z klubem od lat. Uczestniczą w rajdach, mają lub mieli dzieci w klubie oraz uprawiają sport - mówi o wybranych Dariusz Marchewka, dotychczasowy prezes.

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!