Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1
R E K L A M AA1 e-wydanie

Nowy zastępca dyrektora rawickiego więzienia

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    26.03.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 4 / 50%
A A A
Od lewej: płk Cezary Kosacz - dyrektor okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu, kpt. Andrzej Antkowiak - nowy, trzeci zastępca dyrektora ZK w Rawiczu oraz płk Jarosław Banasik - szef rawickiej placówkiOd lewej: płk Cezary Kosacz - dyrektor okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu, kpt. Andrzej Antkowiak - nowy, trzeci zastępca dyrektora ZK w Rawiczu oraz płk Jarosław Banasik - szef rawickiej placówki fot. ZK w Rawiczu

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu, na wniosek dyrektora Zakładu Karnego w Rawiczu, powołał na stanowisko zastępcy dyrektora kpt. Andrzeja Antkowiaka.

Dyrektorem zakładu jest płk Jarosław Banasik, który zawsze miał do pomocy trzech zastępców. Jak wyjaśnia kpt. Ewa Szulc - rzecznik prasowy placówki - w styczniu jeden z nich przeszedł na emeryturę (Krzysztof Wojtera) i dopiero teraz zdecydowano się zapełnić wakat po nim. Oprócz Antkowiaka funkcję zastępców pełnią ppłk Jarosław Dworecki i mjr Jarosław Korytowski. 

Kpt. Andrzej Antkowiak od początku swojej służby związany jest zawodowo z Zakładem Karnym w Rawiczu. Służbę rozpoczął w 1991 roku na stanowisku strażnika działu ochrony. Przechodząc kolejne szczeble awansu zawodowego, w 2017 roku został kierownikiem działu ochrony i funkcję tę pełnił do dnia powołania na stanowisko zastępcy, czyli do 23 marca.

+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ .....
5 miesięcy temu ocena: 100%  3
Nasz były sąsiad został dowódcą, Cwelutron i sprzedawczyk pewnie już s.r.a w gacie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ten z Rawicz
6 miesięcy temu ocena: 50%  2
emeryt cywilny Więzienie jest da tych co zagrozili mojemu i Waszemu spokojowi. Ja mieszkam Rawiczu ponad 60. lat i hejtucie mnie palanty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mistrz
6 miesięcy temu ocena: 50%  1
Buce gady.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji