Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1
R E K L A M AA1 e-wydanie

O drogach na sesji rady powiatu

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    26.03.2015
Joanna Miśkowiak
komentarzy 4 ocen 12 / 75%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Dziś odbyła się kolejna sesja rady powiatu rawickiego. W programie przewidziano głównie sprawozdania z działalności straży pożarnej, sanepidu, czy Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Rozmowy na posiedzeniu dotyczyły jednak głównie stanu lokalnych dróg. Starosta Adam Sperzyński poinformował radnych, że remont ulicy Sienkiewicza zostanie wykonany wspólnie z gminą Rawicz. Radni natomiast apelowali o naprawy nawierzchni w Zielonej Wsi, Sowach, Chojnie, o budowę ścieżki rowerowej do Miejskiej Górki i przy trasie Pakosław-Osiek. Z kolei burmistrz Bojanowa Maciej Dubiel domagał się naprawy tras zniszczonych w trakcie budowy S5.

Więcej w najbliższym wydaniu "Życia Rawicza"

+ 9 głosów: 12 (75%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ chłopstwo
ponad rok temu ocena: 24%  4
sperzyński i gwizdek nie byli wybrani . na sile na stołkach i nic dobrego nie zrobia .......... wybier sie takich ktozi cos robia czy widac perspektywy do działan te wybory to była w całej gminie tylko zorganizowana akcja majaca na celu dojsc do koryta i doic.............
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Q
ponad rok temu ocena: 14%  3
POPIERAM!!!
~ Do chłopstwa
ponad rok temu ocena: 64%  2
Nie wypowiadaj się za większość mieszkańców! Co z tego, że poprzednie władze wybrano z grona radnych jak I TAK NIC KONKRETNEGO NIE ZROBIŁY ZA SWOJEJ KADENCJI. (czytaj wolny i synoracki i poprzedni zarząd powiatu)
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 44%  1
Panowie Radni, przyjmijcie do wiadomości że największe zaniedbania są w infrastrukturze drogowej w samym Rawiczu i jego okolicach.Pytanie:,komu te ścieżki chcecie budować, jak rolnicy jeżdżą tylko autkami, lub wypasionymi traktorami.Szkoda na to czasu i pieniędzy.Proszę przejechać się z Rawicza do Łaszczyna, zobaczycie jak tam wygląda droga, w Szymanowie również.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji