Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Obdarzyli burmistrza butem

› Plotkowo ponad rok temu    22.07.2015
Grzegorz Heluszka
komentarzy 6 ocen 8 / 50%
A A A
Na prawą nóżkę :)Na prawą nóżkę :) fot. K.Pospiech

Podczas ostatniej sesji rawiccy radni pogratulowali piłkarzom Rawii awansu do IV ligi. Ci z kolei podziękowali za pomoc finansową. Burmistrzowi Grzegorzowi Kubikowi wręczyli... żółty but piłkarski. Prawy. Podobno lewy dostanie, gdy wzrośnie kwota dotacji. 

+ 4 głosów: 8 (50%) 4 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Zdzisiek Siekierka
  ponad rok temu ocena: 46%  6
  do ~rawiczanka: Nie można ograniczyć czy zabronić wjazdu TIR-om do miasta i nie jest to wina burmistrza czy kogokolwiek innego. Na jakiej podstawie - Twoim zdaniem - można by to zrobić? Mnie też nie podoba się, że TIR-y jeżdżą pod moimi oknami i czasami z tego powodu klnę na czym świat stoi. Nie można też zabronić jazdy autom o określonym tonażu, bo niektóre z nich dojeżdżają do lokalnych zakładów. I jak chcesz to rozwiązać rawiczanko? A może kontrole wszystkich samochodów?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ rawiczanka
  ponad rok temu ocena: 91%  5
  wytłumacz mi w takim razie po co buduje się autostrady, trasy szybkiego ruchu poza miastem ??? żeby rowerzyści i miejscowi się tam przenieśli ?? dla kogo ?? a może dla firm by mogły kasę "trzepać" od państwa ... czyli naszą, podatników ?? poza tym dlaczego inne miasta potrafią rozwiązać ten problem?? a Rawicz nie?? Raczej nie mylę się sądząc, że to władze : Burmistrz i komendant są od tego, by rozwiązywać takie problemy ... chyba że ludzie muszą najpierw wyjść na ulicę blokady robić tak ja w innych miastach ?? Coś mi Twój komentarz zalatuje ... lizaniem ... znajomemu ...
  ~ rawiczanka
  ponad rok temu ocena: 88%  4
  ... a my mieszkańcy obdarzyliśmy burmistrza zaufaniem... i co dalej ... NIC ,choć problem istnieje miesiąc, dalej nie wiadomo czy zajął burmistrz stanowisko w sprawie przejazdów TIR-ów przez miasto ,jak tak dalej będzie to do zimy znów nasze odnowione drogi będą rozjechane ... pięknie dziękujemy i pozdrawiamy Pana burmistrza
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dawno temu
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  Wydarzenie sprzed miesiąca trafia na stronę Rawicz24 dopiero teraz BRAWO!!! ; )
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sabina
  ponad rok temu ocena: 83%  2
  Sezon ogórkowy, więc piszą o byle czym, czyli o piłce.
  ~ grzech
  ponad rok temu ocena: 83%  1
  Tajemniczy blondyn w żółtym bucie :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji