Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Obraz bojanowianina na licytacji WOŚP w internecie

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    14.01.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Obraz "Roztargnienie" autorstwa Marcina Mikołajczaka, malarza z Bojanowa, został wystawiony na aukcję internetową w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zainteresowanych jego nabyciem jest kilkanaście osób, a cena wynosi obecnie około 6 tys. 600 zł. Do końca licytacji pozostało 16 dni.

Marcin Mikołajczak mieszka w Bojanowie, ale jego twórczość jest znana na całym świecie.

Obraz Marcina na licytację wystawiła art gallery cavaletto.pl, która od lat wspiera WOŚP.

"Doświadczenie w pracach konserwatorskich oraz liczne eksperymenty artystyczne doprowadziły do stworzenia własnej unikalnej techniki malarskiej którą autor posługuje się na obecnym etapie malowania kolejnych prac. Wyraźna faktura specyficzne nakładanie warstw farby oraz nietypowe posługiwanie się kolorem i światłem a także fascynacje człowiekiem jego emocjami to firmowy znak obrazów Marcina Mikołajczaka nie do pomylenia z innym twórcą. Z chęcią podróżuje do egzotycznych krajów w poszukiwaniu kolorów i wrażeń w szczególności do Azji i Afryki gdzie dociera do miejsc oddalonych od cywilizacji i uwiecznia za pomocą aparatu fotograficznego obrazy poruszające i niezwykłe przenosząc je potem na płótno z właściwą dla siebie wrażliwością - można przeczytać w opisie dzieła.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Karol Augustyniecki Rawicznin
5 miesięcy temu 1
W Bojanowie bieda i bezrobocie nawet ludzie z wykształceniem inżynieryjnym zajmują się noszeniem pustaków i worków z cementem bo do niczego się nie nadają , ogólnie miasteczko mongołów i biedy , pokończyli w Lesznie studia inżynieryjne i nie wiedzą co to śrubokręt zajmują się dźwiganiem ciężarów bo to dobrze im wychodzi i do niczego się nie nadają