Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Oczekiwania są wygórowane, a możliwości finansowe ograniczone

› Aktualności 7 miesięcy temu    16.11.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A

Pracuje w domu kultury od 35 lat, w tym przez 23 lata na stanowisku kierowniczym i wie, że nie jest to zadanie łatwe. - W tej pracy trzeba umieć zrobić coś z niczego i to wiele razy dosłownie - uważa Krystyna Konieczna, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie, która w październiku kolejny raz wygrała konkurs na to stanowisko.

- Trudność polega też na tym, że oczekiwania są wygórowane, a możliwości finansowe ograniczone. Żeby pogodzić jedno z drugim, trzeba z czegoś zrezygnować, a to budzi niejednokrotnie kontrowersje, niezadowolenie i krytykę. Poza tym, ludzie zawsze bardziej widzą to, co im się nie podoba, a mniej zauważane jest to, co się udało. W mojej dotychczasowej pracy wiele razy mogłam liczyć na pomoc ludzi, którzy chcą wspólnie działać i wierzę, że dalej razem uda się nam jeszcze dużo zrobić dla jutrosińskiej kultury, dlatego zdecydowałam się wystartować w tym konkursie. A tych, którzy nie są zadowoleni zapraszam do rozmowy, poznania się i wymiany poglądów, gdyż tylko w ten sposób można przełamać bariery i coś wspólnie zrobić - mówi Krystyna Konieczna.

Czym przekonała do siebie komisję konkursową? W którą stronę pod jej rządami pójdzie GCKiR? Co zaoferuje tym, którzy nie chcą śpiewać w „Orlanach” czy działać w sekcji modelarskiej? Jak zamierza zachęcić jutrosinian do udziału w proponowanych imprezach i przedsięwzięciach? Które imprezy powinny zniknąć z kalendarza? Gdzie będzie szukała pieniędzy na realizację swoich pomysłów? Na te i wiele innych pytań Krystyna Konieczna udziela odpowiedzi w obszernym wywiadzie w bieżącym wydaniu Życia Rawicza.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zoja
7 miesięcy temu ocena: 100%  6
I dalej nic.... A pani dyrektor udaje, że coś robi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
7 miesięcy temu ocena: 100%  5
Patrząc na inne ościenne miejscowości to Jutrosin wypada strasznie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Task
7 miesięcy temu 4
Nieroby i Tyle! Po 15.00 i weekend nieczynne :) byłam wiele razy po południu i cisza jak makiem zasiał :) a od rana to takie miny że lepiej nie wchodzić . Dobra zmiana Panie Burmistrzu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacek
7 miesięcy temu ocena: 100%  3
Żal, ze ta Pani wygrała nadal będzie wiało nudą i nic się nie będzie działo. Wielka szkoda Jutrosin kulturowo umiera
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
7 miesięcy temu ocena: 80%  2
Ta Pani dyrektor zabiła kulturę w Jutrosinie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gosc
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
Siedzieć i nic nie robic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji