Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Od poniedziałku w Rawiczu - "Hotel dla Medyka"

› Aktualności› Samorząd miesiąc temu    4.04.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 6 ocen 14 / 100%
A A A
 fot. Gmina Rawicz

Jak informują Tomasz Paczkowski i Ewa Kaźmieruk - prezes i wiceprezes rawickiego szpitala, dzięki współpracy placówki z Gminą Rawicz od poniedziałku w mieście istnieć będzie ,,Hotel dla Medyka".

"Dzięki uprzejmości pana burmistrza Grzegorza Kubika oraz dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Macieja Szymkowiaka personel medyczny Szpitala będzie miał możliwość skorzystania z bazy hotelowej z 39 miejscami noclegowymi" - poinformował zarząd szpitala, który w związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną w kraju dotyczącą koronawirusa, zwrócił się z prośbą o możliwość wykorzystania Hotelu Sportowego w Rawiczu jako „Hotelu dla Medyka”, czyli odrębnego miejsca, w którym pracownicy lecznicy oczekując na wyniki mogliby odpocząć i przenocować.

- Personel medyczny to grupa zawodowa najbardziej narażona na kontakt z zakażonymi pacjentami, dlatego często nie chcą wracać do domów, aby nie narażać zdrowia swoich bliskich - podkreślają Tomasz Paczkowski i Ewa Kaźmieruk.

- Naszym celem było stworzenie warunków tym osobom, które z powodu swojej pracy w szpitalu chcą pozostać poza domem. Personel medyczny to przecież ludzie, którzy mają rodziny i z troski o to największe dobro zadaniem gminy było stworzenie odpowiednich możliwości do odpoczynku - mówi burmistrz Grzegorz Kubik. 

+ 14 głosów: 14 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gryps
miesiąc temu ocena: 100%  7
beda jeki na spokojnej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xyz
miesiąc temu ocena: 80%  6
Może miasto przykładem innych by zakupiło maseczki dla mieszkańców
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zna
miesiąc temu ocena: 0%  5
Ależ po co. Wiosna postawi się nowe kwietniki i będzie git ;p
~ Mieszkaniec
miesiąc temu ocena: 89%  4
uprzejmości pana burmistrza Grzegorza Kubika ???? Burmistrz nie zarządza prywatnym majątkiem, a naszym wspólnym dobrem. Jako burmistrz powinien podjąć działania w imieniu tych którzy na niego głosowali więc niema tu żadnej uprzejmości. Łaski nie robi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karzełek z Fortu Boyard
miesiąc temu ocena: 67%  3
Mam klucze do skarbca
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ok
miesiąc temu ocena: 100%  2
A co nie korzystał? Tyle ma hoteli i nic?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji