Oferta pracy: Asystent /-ka Działu Sprzedaży

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Asystent /-ka Działu Sprzedaży - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

NATOM LOGISTIC SP. Z O.O. SP.K.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie kompleksowych rozwiązań dla magazynu, transportu wewnętrznego i obszaru produkcji. Specjalizujemy się w dostarczaniu krajowym i zagranicznym Klientom wysokiej jakości wyrobów i usług technologicznych ze stali, aluminium oraz innych metali.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/-ka Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Chocicza (pow. średzki; gm. Nowe Miasto nad Wartą),
Nowe Miasto nad Wartą (pow. średzki) (okolice)

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów, realizacja założonych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • monitoring realizacji zamówień
  • obsługa klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym lub bardzo dobrym
  • Wykształcenie wyższe (związane z ekonomią, handlem)
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku związanym z handlem
  • Praktyka w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności
  • Rozwój zawodowy w środowisku B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Kontakt ze sferą produkcyjną oraz wdrażanie własnych pomysłów „od koncepcji do gotowego wyrobu”
  • Karta MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE