Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Oferta pracy: Firma JAFO zatrudni

› Praca miesiąc temu    25.05.2020
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A. w Jarocinie

roducent obrabiarek oraz maszyn i urządzeń o wieloletniej tradycji,  zatrudni osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie zamówień na wyroby, usługi przemysłowe i remonty maszyn
  • utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami firmy
  • udzielanie klientom wsparcia technicznego
  • mobilna praca w terenie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku mechanicznym
  • doświadczenie na stanowisku handlowca w firmie produkcyjnej, w branży obrabiarkowej, mechanicznej
  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną zamieszczoną na stronie www.jafo.com.pl oraz do składania aplikacji zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia o treści podanej na stronie, na adres Spółki :

63-200 Jarocin, ul. Zaciszna 14 lub e- mail: rekrutacja@jafo.com.pl

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.