Oferta pracy: Pracownik ds. logistyki

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Pracownik ds. logistyki - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Hydro-Marko to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie budownictwa obiektów gospodarki wodno-ściekowej (oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, przepompownie ścieków, obiekty melioracyjne).  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK DS. LOGISTYKI

Opis stanowiska:

  • monitorowanie stanów magazynowych,
  • opracowywanie planów zakupowych zgodnie z przewidywanym zapotrzebowaniem,
  • kontrola zamówień, a także dbanie o terminową realizację przez dostawców,
  • dbanie o optymalizację kosztów,
  • pozyskiwanie nowych dostawców,
  • współpraca z kierownikami budów,
Wymagania:

  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność negocjacji,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem stanowiska oraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia na adres:
HYDRO-MARKO, ul. Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin
lub e-mail: rekrutacja@hydro-marko.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE