Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ogień na niebie. Na zakończenie mistrzostw w Jutrosinie [FILM]

› Aktualności ponad rok temu    12.06.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

5. Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski w Jutrosinie za nami. Zawody zakończył koncert zespołu reage "Cała góra barwinków" oraz nocne pokazy lotnicze.

W mistrzostwach wystartowało 40 zawodników z 11 krajów, m.in. Czech, Słowacji, Grecji, Francji, Włoch, Holandii i Belgii. Była też jedna kobieta - Finka. Nie zabrakło oczywiście Polaków. Tym samym, przez cztery dni nad jutrosiński zalew ściągały tłumy kibiców, którzy mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć widowiskowe przeloty między rozstawionymi na akwenie pylonami.

- Jutrosin jest idealnym miejscem do rozgrywania tego typu zawodów. Twierdzimy, że najlepszym w Polsce i dlatego korzystamy z tego dobrobytu - mówi Dariusz Kempiński, prezes Stowarzyszenia „Paralotnie Michałków”, współorganizator imprezy.

Więcej o zawodach można przeczytać w Życiu Rawicza.

ZOBACZ FILM Z ZAKOŃCZENIA MISTRZOSTW

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jutrosin
ponad rok temu 1
Fajna impreza. Oby więcej takich u nas. Gratulacje dla organizatorów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji