Orla odpadła z pucharu [FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    9.08.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Bramkę głową dla gości, na stan 2:3, zdobył z numerem 6 Fryderyk MaciejewskiBramkę głową dla gości, na stan 2:3, zdobył z numerem 6 Fryderyk Maciejewski fot. D. Bela

Miłe złego początki. Jutrosinianie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie w starciu II rundy Totolotek Pucharu Polski strefy Leszno z Dąbroczanką Pępowo. Goście zachowali jednak więcej sił w drugiej części meczu i odnieśli wysokie zwycięstwo.

Bramki dla gospodarzy zdobyli: w pierwszej połowie Karol Grocholski, a w drugiej - Szymon Tyca. Oba trafienia dały Orli prowadzenie w spotkaniu. Wraz z upływem czasu przyjezdni coraz częściej meldowali się pod polem karnym gospodarzy. Pomiędzy 61. a 90. minutą czterokrotnie pokonali bramkarza gospodarzy i pewnie wygrali, tym samym zameldowali się w III rundzie Totolotek Pucharu Polski strefy Leszno.

Orla Jutrosin - Dąbroczanka Pępowo 2:5
Bramki dla Orli: Grocholski (26') , Tyca (50')
Skład Orli: Sobieraj - Pawlak (65' Łęcki) , Grzywaczewski, Tyca, Gawrecki, Jagodziński (26' Szponik), Plewa (83' Krzyżosiak), Masłowski (46' Kapała), Grocholski, Świątek, Grzywaczewski

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -