Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Ostatnie dni tańszych wejściówek na Jarocin Festiwal

› Kultura i Rozrywka› Aktualności ponad rok temu    27.06.2016
Redakcja
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Jeszcze tylko przez kilka dni (do 30 czerwca) można kupić tańsze karnety i jednodniowe bilety na Jarocin Festiwal 2016. Od 1 lipca cena wejściówek wzrośnie. Na scenie zaprezentują się światowe gwiazdy, jakich jeszcze w Jarocinie nigdy nie było.

R E K L A M ABolsius

Od 7 do 9 lipca jarocińską sceną zawładną Slayer, The Prodigy, Five Finger Death Punch oraz polskie kapele – m.in. TSA, Luxtorpeda, Hunter, Acid Drinkers i Sweet Noise.

Do 30 czerwca można jeszcze kupować karnety w cenie 270 zł, a bilety jednodniowe w cenie 179 zł. Od 1 lipca w obu przypadkach ceny wzrosną. Bilety można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Na stronie prestigemjm.com można także nabywać bilety na oficjalne pole namiotowe festiwalu.

Nie masz jeszcze karnetu, a chcesz być na festiwalu? Spróbuj szczęścia i wygraj karnet w naszym konkursie.
Możesz też skorzystać z podpowiedzi jak być bliżej wygranej...

Zobacz kto i kiedy zagra na Jarocin Festiwal 2016.

Podobnie, jak w przed rokiem koncerty polskich oraz zagranicznych gwiazd odbywać się będą na imponujących rozmiarów scenie, składającej się z trzech części. Na terenie festiwalowym ustawiona zostanie także tzw. „Scena Namiot”. Do dyspozycji festiwalowiczów organizatorzy oddają również nowoczesne miasteczko namiotowe oraz dużą strefę gastronomiczną.

Podczas trzech dni wydarzenia w Jarocinie wystąpi blisko 50. wykonawców.

Uzupełnieniem koncertów będzie szereg wydarzeń kulturalnych, odbywających się zarówno na terenie festiwalowym, jak i w Spichlerzu Polskiego Rocka oraz w centrum Jarocina.
 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ o co tu chodzi
ponad rok temu ocena: 67%  5
Placisz za karnet a i tak musisz dodatkowo płacić za inne imprezy jak np koncert Moskwy, chyba ktoś chce wydojić jarociniaków
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dydol
ponad rok temu ocena: 67%  4
Na scenie zaprezentują się światowe gwiazdy, jakich jeszcze w Jarocinie nigdy nie było - bez przesady....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Carlos
ponad rok temu ocena: 67%  3
Masz rację bez przesady....za 280 zł razem z polem namiotowym mam Openera w Gdyni i tam zagrają naprawdę wielkie gwiazdy i to przez cztery dni plus mega imprezy towarzyszące na tym festiwalu.... Festiwal Jarocin w tym roku to jakieś cenowe nieporozumienie...już to widzę na całym festiwalu 90% publiczności to mieszkańcy Jarocina i okolicznych wiosek którzy kupili ,karnety zimą tego za 70 zł sztuka....brawo Jarocin zorganizował festiwal dla "SWOICH" normalnie że śmiechu można boki zrywać...Ten festiwal z takim zestawem wykonawców nie jest więcej wart niż powiedzmy 120 zł trzy dni oczywiście wliczając w to pole namiotowe....Pozdrawiam że słonecznego Openera 2016
~ tomek
ponad rok temu ocena: 33%  2
A kiedy to miałeś w Jarocinie Slayera, Prodigy, Five Finger Death Punch i innych w jednym czasie?
~ dot
ponad rok temu ocena: 64%  1
Czy są karnety i bilety dla urzędników i "vipow" kupowane przez urzędy i spółki miejskie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji